Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shqiperi

Vile tre kateshe per zyra me qera shume prane qendres se Tiranes , (TRR-1217-37d) Cmimi:6000 Euro

Vile me qera prane qendres se Tiranes . Vila ka nje siperfaqe prej 550 m2 e organizuar ne tre kate dhe  bodrum. Siperfaqja e brendshme organizohet ne :  Bodrumi eshte i perbere ne tre ambiente zyrash, tualet dhe d...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Brrylit ne Tirane (TRR-1217-36R) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit Koco Gliozheni ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor ne Bulevardin Bajram Curri, ngjitur me rrugen kryesore. Siperfaqja totale pre...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane. (TRS-1217-35d) Cmimi:40.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Ramazan Gaxherri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 84 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor, ballkon...

Dyqan me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1217-35R) Cmimi:800 euro

Dyqan me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen Beqir Luga. Totali i siperfaqes eshte 215 m2 ndersa siperfaqja e tij e brendshme prej 202 m2 eshte e organizuar ne ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-1217-34d) Cmimi:320 Euro

Apartament me qera ne rrugen Sander Prosi, prane Mozaikut te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter . Ka nje siperfaqe prej 93.3 me te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, tualet dhe ball...

Dyqan per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1217-33L) Cmimi:60.000 Euro

Dyqan per shitje ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane. Ka siperfaqe totale prej 35m2 te organizuar ne nje ambient sebashku me tualet. Dyqani eshte i rrethuar me vetrate xhami qe mundeson nje reklamim te mire te aktivitetit tuaj....

Apartament 3+1 me qera ne Komunen e Parisit ne Tirane (TRR-1217-32R) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera prane Kristal Center ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rrugen Tish Dahia, ngjitur me Kristal Center. Siperfaqja totale prej 140 m2 eshte e organizuar ne nje sallon te madh, ku...

Vile per shitje pjese e nje kompleks rezidencial vilash ne Lunder , Tirane , (TRS-1217-30a) Cmimi:420.000 Euro

Vile 2 kateshe per shitje ne nje nga komplekset rezidenciale me te preferuara ne Lunder. Kjo eshte nje residence e mirenjohur per ndertime cilesore, organizim i mire i mirembajtjes dhe sigurise, gjelberim, ajer i paster, pishina, bar dhe r...

Dyqan me qera prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRR-1217-31R) Cmimi:330 euro

Dyqan me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen Beqir Luga ne Tirane, prane zones Sheshit Avni Rustemi. Siperfaqja totale prej 66 m2 organizohet ne nje ambient te hapur dhe...

Zyra me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane, (TRR-1217-29d) Cmimi:700 Euro

Zyre per qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje ndertese tre kateshe. Ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne dy ambjente  dhe tualet. Mund te kthehet lehtesisht edhe ne nje ambj...

Dyqan me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1217-28R) Cmimi:465 euro

Dyqan me qera ne prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen Beqir Luga.  Ka nje siperfaqe totale prej 102 m2 te organizuar ne dy kate qe perfshijne nje ambient te hapu...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane (TRS-1217-27L) Cmimi:160.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Mihal Duri . Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane Qendres se Tiranes. Ka siperfaqe totale prej 123.6m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 109m2 te ndare ne sallon me kuzh...

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane , (TRR-1213-19)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali te ish Bllok...

Cmimi:500

Apartament 2+1 ne shitje afer Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-1213-20)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje perballe Kompleksit Fari ne Tirane. Aparta...

Cmimi:100.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRS-1213-22)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje te Parku i Tiranes. Ndodhet ne katin e 4-r...

Cmimi:230.000 euro

Apartament 2+1 me qera te Prokuroria e Pergjitheshme ne Tirane , (TRR-1213-23b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti pozicionoh...

Cmimi:400

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane (TRS-516-9K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Petraq Leka ne Tirane. Apartame...

Cmimi:48.000 euro