Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shqiperi

Hotel per shitje ne plazhin e Malit te Robit ne Durres, (DRS-1217-3d) Cmimi:1.300.000 Euro

Hotel  per shitje ne zonen e Golemit ne Durres. Hoteli ka nje siperfaqe trualli prej 2000 m2 ku 300 m2 jane te shfytezuar per ndertim. Eshte me tre kate ku kati i pare perdoret si restorant, kati i dyte dhe i trete Per apartam...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-1217-61R) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri prane Liqenit te Thate. Siperfaqja e pergjithshme eshte 150 m2 dhe organizohet ne nje sallon me hapesire te bollshme, kuz...

Apartament 1+1 per shitje prane qendres Globe ne Tirane, (TRS-1217-59d) Cmimi:75.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale e artamentit eshte 79 m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 68 m2. Siperfaqja e brendshme eshte...

Apartament 3+1 per shitje ne Linze, Tirane (TRS-1217-60R) Cmimi:110.000 Euro

Apartament per shitje ne Linze, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 207 m2 eshte perbere nga 68 m2 verande, 11 m2 siperfaqe e perbashket dhe 121 m2 siperfaqe e ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane (TRR-1217-58L) Cmimi:260 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ashensor, shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 90m2 organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-1217-57R) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ngjitur me Ambasaden Amerikane. Siperfaqja totale prej 91 m2 eshte e organizuar ne nje sallon, nje kuzhine te ndare, dy d...

Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Wilson ne Tirane (TRR-1217-56R) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane sheshit Wilson, mbrapa zyrave te LSI ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter ne rrugen Sami Frasheri. Siperfaqja totale prej 110 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje, ...

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1217-55L) Cmimi:500 Euro

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej 77m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet, koridor...

Apartament 1+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane (TRR-1217-54R) Cmimi:265 Euro

Apartament me qera ne rrugen Viktor Eftemiu, prane zyrave te KESH ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter. Siperfaqja totale prej 60 m2 perfshin nje dhome ndenje, nje dhome gatimi te ndare, nje dhom...

Apartament 1+1 per shitje prane sheshit Skenderbej ne Tirane (TRS-1217-53L) Cmimi:115.500 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej 77m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, 1 dhome gjumi, tuale...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-1217-52L) Cmimi:1700 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne vend.  Banesa ndodhet ne katin e 6-te me siperfaqe totale prej 217.3 m2. Eshte e organizuar si me poshte:...

Zyre me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1217-51L) Cmimi:2000 Euro

Ambient zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave te  Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me siperfaqe totale prej 200m2 organizohet ne 2 ambiente open space sebashku me d...

Dyqan ne shitje prane Unazes ne Tirane (TRS-918-33E)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane Unazes ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:150.000 Euro

Dyqan per shitje prane rruges Asim Vokshi ne Tirane (TRS-918-34E)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tirane...

Cmimi:192.900 Euro

Toke ne shitje prane shkolles Armathe ne Gjirin e Lalzit (GLS-918-3E)
Gjiri i Lalzit,Albania

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, prane shkolles Armathe ne Gjirin...

Cmimi:67.200 Euro

Apartament 2+1 per qera prane Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-918-35d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodh...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane (TRS-918-36L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Hygo, pas ambasades Kinez...

Cmimi:100.000 Euro