Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shqiperi

Dyqan per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane, (TRS-1116-28D) Cmimi:60.000 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane Dyqani ndodhet ne kat te gjysem te nendheshem. Ka nje siperfaqe prej 30 m2 dhe eshte e perbere edhe nga nje tualet. ...

Zyre me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRR-1116-27K) Cmimi:600 euro

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor prane Ambasades Polake. Ka nje hapesire prej 170 m2 te shperndare ne 4 dhoma, kuzhine e vecuar, t...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-1116-26d) Cmimi:130.000 euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hajdar Hidi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor vetem disa minuta larg qendres se qytetit. Ka nje hapesire banimi prej 80.7 m2 te shperndare ne dhome n...

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-1116-25K) Cmimi:187.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane Ambasades Polake. Ka nje hapesire prej 170 m2 te shperndare ne dhome ndenje te madhe, kuzhi...

Zyre me qera ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRR-1116-24L) Cmimi:370 Euro

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile buze rruge kryesore. Ambienti ka siperfaqe prej 135.3m2 dhe eshte i organizuar ne 4 dhoma zyre, koridor me dhome pritje, ballkon dhe 2 tualete. ...

Apartament 2+1 per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane, (TRS-1116-23D) Cmimi:82.000 euro

Apartament per shitje ne rrugen e Bogdaneve shume prane me rrugen e  Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 85 m2 te shperndare ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ball...

Vile me qera afer me rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1116-22D) Cmimi:1000 Euro

Vile me qera ne rrugen Kont Urani afer rruges Kavajes ne Tirane. Vila eshte 4 kateshe ka nje siperfaqe te brendshme 300 m2. Kati i 1 eshte pjesa e oborrit e perbashket me vilen ngjitur dhe ne kete kat jane vetem pjesa e shkalleve p...

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1116-21L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 112m2 dhe ndahet ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ball...

Apartament 2+1 me qera afer me bulevardin kryesor te Tiranes, Deshmoret e Kombit, (TRR-1116-20D) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera pas kullave binjake ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy banjo...

Apartament 1+1 per shitje afer rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRS-1116-19D) Cmimi:68.000 euro

Apartament 1+1 per shitje afer bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe totale 64.6 m2 m2 ku 9 m2 jane shtese dhe jane ne proces legalizimi. Siperfaqj...

Vile 2 kateshe me qera, pjese e nje rezidence ne Lunder , Tirane , (TRR-1116-18a) Cmimi:2500 Euro

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Tirane ne zonen e Lundres. Vila ka siperfaqe te brendshme 240 m2 dhe siperfaqe oborri prej 630 m2. Siperfaqja e brendshme ndahet ne 2 kate duke ofruar: ne katin e pa...

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-1116-17L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Zogun e Zi. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge. Ka siperfaqe totale prej 109 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon me kuzhine,  2 dhoma gjumi, koridor, tualet, depo...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-116-48K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane Apartamenti nd...

Cmimi:400 euro

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-116-49b)
Tirane,Albania

Apartament moden me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:300 Euro

Vile 4 - kateshe per shitje prane zones se Misto Mames ne Tirane (TRS-116-50b)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne rrugen Llazi Miho ne Tirane. Pozicionohet buze r...

Cmimi:3.500.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-116-51K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti...

Cmimi:300 euro

Vile 2 - kateshe per shitje prane zones se Kombinatit ne Tirane (TRS-116-52b)
Tirane,Albania

Vile per shitje prane rruges Bubulina ne Tirane. Pozicionohet vetem...

Cmimi:230.000 Euro