Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shqiperi

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane, (TRS-1216-12d) Cmimi:62.000 euro

Apartament 2+1 per shitje tek pallatet Hawai ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare me nje siperfaqe prej 79 m2. Siperfaqja eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe tualet...

Apartament 2+1 me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane, (TRR-1216-11d) Cmimi:700 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 138 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma, dy ballkone dhe dy tualete. E...

Apartament 2+1 per shitje prane kompleksit Kristal ne Tirane , (TRS-1216-10a) Cmimi:115.000 Euro

Apartament per shitje shume prane me kompleksin Kristal ne Tirane, ne rrugen Shkelqim Fusha. Ndodhet ne vijen e pare te Unazes se Madhe dhe pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe totale prej 138 m2 e cil...

Apartament per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-1216-9d) Cmimi:500 euro

Apartament  per zyre  me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati modern. Ka nje siperfaqe prej 117 m2 te organizuar ne 3 ambjente boshe, dy ballkone, dy tualete. Apar...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane (TRR-1216-8L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ka siperfaqe prej 110m2 dhe eshte e ndare ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 b...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes, Tirane (TRS-1216-7d) Cmimi:75.000 euro

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes shume afer me qendren e Tiranes. Apartmenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 54 m2, te organizuar ne tre hapesira boshe qe mund te perdoren edhe si bi...

Apartament 3+1 me qera afer Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1216-6L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Hapesira prej 129m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe...

Apartament 2+1 me qera ne afer rruges 21 Dhjetori ne Tirane, (TRR-1216-5d) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 95 m2 te shperndara ne sallon, kuzhine, dy dhoma, ballkon dhe dy tualete. O...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-1216-4L) Cmimi:67.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 66m2 dhe eshte e ndare ne sallon se bashku me kuzhine, dhome gjumi, koridor , tualet dhe ballkon. Apa...

Apartament modern 1+1 per shitje prane Ministrise se Punes ne Tirane (TRS-1216-3K) Cmimi:82.000

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor shume prane qendres se qytetit. Shtepia ka nje hapesire prej 70 m2 me gjithe te perbashketat te shperndar...

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1216-2K) Cmimi:500 euro

Zyre me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor prane rruges Sami Frasheri. Ka nje hapesire prej 48 m2 te shperndare ne 2 dhoma, tualet dhe korridor. Kjo prone e...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1216-1K) Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor prane rruges Sami Frasheri. Shtepia ka nje hapesire prej 118 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjit...

Apartament 2 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik te Tiranes (TRR-216-49b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillimin e rruges Peti ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane (TRS-216-50K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Apar...

Cmimi:151.000 Euro

Vile 3-kateshe per shitje prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRS-519-13L)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Ofron sip...

Cmimi:270.000 Euro

Dyqan me qera prane Prokurorise se Rrethit te Tiranes (TRR-216-52b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-216-53b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet n...

Cmimi:1500 Euro