Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shqiperi

Dyqan me qera prane rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane (TRR-915-65b) Cmimi:200 Euro

Dyqan me qera prane Prokurorise se Tiranes. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues buze rruge kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 37 m2 e cila perfshin nje hapesire bosh, dhome te vogel brenda dhe nje tualet. Ai es...

Apartament 2 + 1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes (TRR-915-64b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane gjimnazit Gjuhet e Huaja. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor te pajisur me karte sigurie. Banesa ka sipe...

Zyre me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-915-63b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 per zyre me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 60 m2 te ndare ne kuzhine te vecuar, 2 dhoma, tualet dhe koridor. K...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-915-62k) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 ne rrugen Papa Gjon Pali II prane ambasades Italiane. Apratamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Ne nje hapsire 120 m2 ofrohen: Dhome ndenje , guzhine e ndare, ambjent ngrenie ,dy dhoma gjumi,...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-915-61b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues, prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 65 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome tjeter ndenje ose studimi, ...

Lokal modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-915-60b) Cmimi:2000 Euro

Bar-kafe me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje ndertese te re, buze rruge kryesore. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 160 m2 te ndare ne vend per kuzhinen se bashku me nje magazine te vogel, korido...

Zyre me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-915-59b) Cmimi:500 Euro

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ne krah te rruges kryesore. Ambjenti ka siperfaqe prej 125 m2 te ndare ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma...

Zyre me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-915-58b) Cmimi:600 Euro

Zyre me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane hyrjes se parkut te Madh. Pallati ka cilesi te larte ndertimi duke ju ofruar administrim, ashensor dhe siguri. Banes...

Zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri, Tirane (TRR-915-57k) Cmimi:360 euro

Ambjent zyre per qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen Myslym Shyri. I pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te vjeter me hyrje nga rruga kryesore Ambjenti i brendshem eshte komplet i rinovuar ku mund te...

Zyre me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-915-56b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues, prane rruges kryesore. Ambjenti ka siperfaqe prej 87 m2 te ndare ne sallon te madh se bashku me nje aneks te vogel, 2 d...

Apartament 2+ 1 me qera te rruga Dervish Hima, Tirane (TRR-915-55k) Cmimi:850 Euro

Apartament 2+1 me qera prane ambasades Amerikane  dhe stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 120 m2 ofron : Sallon, dhome  ndenje, 2 dhoma g...

Lokal modern per shitje prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRS-915-54b) Cmimi:600.000 Euro

Bar, piceri dhe lodra per femije per shitje prane rruges Eshref Frasheri ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne katin e dyte dhe te trete ngjitur me nje pallat te ri, ne krah te rruges kryesore. Lokali ka siperfaqe prej 465 m2 bar e l...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-514-54j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te Lulishtja ne Komune te Parisit. Apartamen...

Cmimi:700 euro

Apartament 2 + 1 ne shitje prane Komunes E Parisit ne Tirane (TRS-614-1b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Apar...

Cmimi:72.200 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-614-2j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartament...

Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-614-3j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartam...

Cmimi:450 euro

Dyqan per shitje prane shkolles se Bashkuar ne Tirane (TRS-614-4b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Imer Ngregjoni, prane shkolles se Bashkuar n...

Cmimi:70.000 Euro