Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shqiperi

Dyqan ne shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane (TRS-413-64) Cmimi:140.000 Euro

Dyqan ne shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Dyqani poziconohet ne katin e I-re te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 60 m2, aktualisht eshte e organizuar ne 2 dyqan...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane (TRS-413-63) Cmimi:73.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje pallati te ri, me siperfaqe te brendshme 85 m2. Banesa eshte e shperndare ne sallon ndenje te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane (TRR-413-62) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e XI te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 64 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje,...

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-413-61) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII te nje pallati te ri, me siperfaqe 82 m2. Banesa eshte e organizuar n...

Apartament luksoz me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-413-60) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera te ish-Ekspozita “Shqiperia Sot” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII te nje pallati te ri, i pershtatur si dupleks. Me siperfaq...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane (TRR-413-59) Cmimi:650 euro

Vile 2-kateshe me qera mbi Kolegjin Kristal ne Tirane. Me siperfaqe 250 m2 vila eshte e organizuar ne 2 kate, ku secili kat perfshin sallonin te bashkengjitur me kuzhinen, 2 dhom...

Apartament 4+1 ne shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane (TRS-413-58) Cmimi:421.000 Euro

Apartament 4+1 ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Me siperfaqe te brendshme 168.5 m2, ambjenti eshte i organizuar ne 5 dhoma, 2 banjo dhe ballkone te mbyllur. ...

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-413-57) Cmimi:10 euro/m2

Ambjent per biznes me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Me siperfaqe 170 m2, ambjenti eshte i organizuar ne 5 dhoma, 2 banjo dhe ballkone te mbyllur. Pozicionohet ne katin...

Apartament 3+1 ne shitje ne qender te Tiranes (TRS-413-56) Cmimi:1800 euro/m2

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati te ri, me siperfaqe 212 m2. Banesa eshte ne forme dupleksi du...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-413-55) Cmimi:500 euro

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin XI dhe XII te nje pallati te ri, me siperfaqe 212 m2. Banesa eshte ne forme dupleksi duke perfshir...

Toke per shitje ne qytetin e Durresit, (DRS-413-1) Cmimi:870 /m2

Toke per shitje ne Durres, prane Spitalit Publik Rajonal. Toka ka nje siperfaqe prej 465 m2. Prona ndodhet buze rruge dhe ka akses ne te dyja krahet e rruges paralel me te....

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-413-54) Cmimi:1400 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te nje pallati te ri. Siperfaqja 200 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje,...

Apartament modern 3 + 1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-515-39b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:1400 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-515-40b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne Tirane , ne zonen e Misto Mames, (TRS-415-55a)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Misto Mame ne Tirane. Apartame...

Cmimi:26.000

Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane qendres se Tiranes (TRR-415-60b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ambjent...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardi Zogu I ne Tirane (TRS-515-33m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Prane t...

Cmimi:138.000 Euro