Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shqiperi

Apartament luksoz 3+1 ne shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-713-45) Cmimi:225.000 euro

Apartament 3+1 ne shitje perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te nje pallati te ri, me siperfaqe 122 m2. Hapesira eshte e organizuar mjaft mire ne sallon ndenje dhe gatimi, 3 dhoma gjum...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRS-713-44) Cmimi:73.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje perballe ish restorant Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati ekzistues me siperfaqe 94 m2. Megjithëse ndodhet ne pallat te vjeter, banesa eshte e rikonstruktuar nga e p...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-713-43) Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera perballe ish Ekspozites “Shqiperia Sot” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te pallateve te vjetra buze unazes se qytetit. Pozicionohet ne nje zone te njohur dhe te qete te Tiranes....

Apartament 1+1 ne shitje mbi zonen e Freskut ne Tirane (TRS-713-42) Cmimi:500 euro/m2

Apartament 1+1 ne shitje 500 m mbi Freskun ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te nje pallati te sapo perfunduar. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon ndenje dhe gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon....

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRR-713-41) Cmimi:1000 euro

Apartament 3+1 me qera te Gjimnazi Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te nje pallati te ri, me siperfaqe 122 m2. Hapesira eshte e organizuar mjaft mire ne sallon ndenje dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tual...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRS-713-40) Cmimi:1100 euro/m2

Apartament 3+1 ne shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te njohur te Tiranes. Ndodhet ne pallat te ri, ne katin e XI-te, me ashensor. Siperfaqja prej 126 m2 eshte e shperndar...

Apartament 3+1 ne shitje te Liqeni Artificial ne Tirane (TRS-713-39) Cmimi:750 euro/m2

Apartament 3+1 ne shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, i pajisur me hipoteke. Banesa eshte mjaft  e bollshme, prej 170 m2, te cilat jane te organizuar mjaft mire....

Apartamente ne shitje te Selvia ne Tirane (TRS-713-38) Cmimi:63.600 Euro

Apartamente ne shitje ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ne kete ndertese keni mundesine te zgjidhni hapesirat tuaja te kerkuara. Mund te zgjidhni garsoniere, 2+1 dhe 3+1, respektivisht 53 m2, 123 m2, 132 m2. Apartamentet jane konc...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin "Vizion Plus" ne Tirane (TRR-713-37) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te , me siperfaqe 75 m2. Ne te do te gjeni ambjentin e ndenjes dhe gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Banesa ju ofrohet me te ...

Vile 2 kateshe me qera prane Rezidences Amerikane ne Tirane (TRR-713-36) Cmimi:1000 euro

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen “3 Vellezerit Kondi” ne Tirane. Vila ndodhet jashte qytetit, larg zhurmes dhe pluhurit. Pozicionohet ne nje zone me qetesi dhe siguri te larte. Gjithashtu zona perreth eshte e gj...

Apartament 2+1 ne shitje ne Blv. Zogu I ne Tirane (TRS-713-35) Cmimi:110.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne Qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 88 m2. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Hapesira eshte e organizuar ne sallon nde...

Apartament 1+1 me qera te Ambasada Amerikane ne Tirane (TRR-713-34) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 70m2. Banesa ploteson te gjitha kushtet e kerkuara prej jush. Ne te do te gjeni te gjitha paj...

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane , (TRR-314-3b)
Tirane,Albania

Apartament modern 2 + 1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. ...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 me qera te Ministria e Jashtme ne Tirane , (TRR-314-4b)
Tirane,Albania

Apartament modern 2 + 1 me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.&nb...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane (TRR-314-5b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.  ...

Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Ekspozites ne Tirane (TRR-314-6b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 ne shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRS-314-7b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.&nbs...

Cmimi:100 000 Euro