Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĂ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shqiperi

Toke per shitje ne Vaqarr, ne Tirane, (TRS-101-99) Cmimi:70 €/m2

Toke ne Vaqarr per shitje afer karburantit Alpet, me siperfaqe rreth 2000 m2, 500 m nga rruga kryesore. Me letra te rregullta. ...

Toke per shitje ne Lunder ne Tirane , (TRS-101-97) Cmimi:80 €/m2

Toke ne shitje ne Lunder, kush kerkon qetesine , ajrin e paster dhe bukurite e natyres ky eshte vendi perfekt. Vetem pak metra larg ndodhen komplekse te ndryshme vilash dhe ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, (TRR-101-96) Cmimi:2700 €

Pozicionuar ne nje nga rruget me te preferuara te Tiranes, ky apartament me siperfaqe 270 m2 eshte nje zgjedhje e perkryer per nje shtepi ne kryeqytetin e Shqiperise. Me...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, (TRR-101-95) Cmimi:2500 €

Pozicionuar ne nje nga rruget me te preferuara te Tiranes, ky apartament me siperfaqe 280 m2 eshte nje zgjedhje e perkryer per nje shtepi ne kryeqytetin e Shqiperise. Me sti...

Zyre per shitje afer Gjykates Civile ne Tirane, (TRS-101-94) Cmimi:1700 €/m2

Zyre per shitje afer Gjykates Civile ne Tirane, me nje siperfaqe prej 37 m2, pozicionohet ne katin e dyte te kesaj ndertese. E ndertuar me kualitet te larte dhe dizenjuar me...

Ambjent per zyra ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-101-93) Cmimi:1500 €

Ambjent per zyra ne rrugen Sami Frasheri afer shkolles Petro Nini Luarasi. E ndertuar dhe dizegnuar me me cilesi te larte dhe me shume stil. Ndodhet ne katin e dyte te kesaj...

Ambjent per zyra me qera tek sheshi Wilson ne Tirane , (TRR-101-92) Cmimi:1600 €

Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te ndara, te cilat mund te perdoren per cdo lloji biznesi. ...

Apartament me qera tek sheshi Wilson ne Tirane , (TRR-101-91) Cmimi:1000 €

Apartament me qera tek sheshi Wilson ne Tirane. Me siperfaqe 180 m2 perbehet nga 3 dhoma gjumi, nje hapesire e madhe per guzhine te ngjitur me dhomen e ndenjes, 2 banjo dhe ...

Apartamente per shitje ne Vlore me pamje nga deti, (VLS-101-13) Cmimi:900 €/m2

Residenca  eshte pozicionuar ne pjesen jugore te Vlores rreth 200 metra nga plazhi publik,ne nje kodrine me gjerberim te perhereshem mes aromave te limonave dhe ullinjv...

Apartament 1+1 ne rrugen Fortuzi, afer shkolles 'Jeronim De Rada', (TRR-101-90) Cmimi:220 €

Apartament me qera tek rruga Fortuzi afer shkolles ‘Jeronim De Rada’, me nje siperfaqe totale prej 75 m2 perbehet nga dhoma e ndenjes e bashkangjitur me  pjesen e ngren...

Apartament 1+1 ne rrugen Suljeman Pasha,ngjitur me rrugen Fortuzi ne Tirane, (TRR-101-89) Cmimi:250 €

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha, me siperfaqe 74 m2 perbehet nga dhoma e ndenjes ngjitur me guzhinen dhe pjesen e ngrenjes, 1 dhome gjumi dhe nje banjo.Ne katin ...

Apartament per shitje tek Shallvaret, rruga Reshit Collaku, (TRS-101-88) Cmimi:190.000 €

Apartament per shitje tek rruga Reshit Collaku tek Shallvaret. Me siperfaqe totale prej 96 m2, me 3 ditare qe shikojne nga rruga kryesore, ndodhet ne katin e dyte te kesaj n...

Dyqan me qera ne Qender te Tiranes (TRR-514-22j)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne k...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 ne shitje rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-514-23j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Unazes se Vogel se Tiranes. Apartame...

Cmimi:140.000 euro

Apartament 3 + 1 me qera prane qendres ne Tirane (TRR-514-24b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane. Apartame...

Cmimi:600 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane fakultetit Ekonomik ne Tirane (TRR-514-25b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:300 Euro

Apartament modern 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-514-28b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne tirane. Shtepia n...

Cmimi:500 Euro