Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shqiperi

Dyqan per shitje prane stadiumit Selman Stermasi, (TRS-101-65) Cmimi:5200 €/m2

Hapesire e madhe per dyqan ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina, prane stadiumit Selman Stermasi. Hapesire plot ndricim dhe ne ne zonat me te bukura te Tirane. Me siperfaqe ...

Truall ne shitje tek Gjiri i Lalzit ne Durres, (GLS-101-1) Cmimi:27 €/m2

Shitet truall ne zonen bregdetare te Gjirit te Lalezit ne Durres.Prona ka nje siperfaqe totale prej 196.000 m2. Mund te shitet komplet ose e ndare gjithmone ne varesi te mar...

Apartamente per shitje tek mbikalimi ne Tirane, (TRS-101-64) Cmimi:460 €/m2

Apartamente per shitje afer Spitalit Hygeia ne Tirane, me akses ne te gjitha drejtimet. Mund te perdoren edhe per zyra. ...

Apartament per shitje ne Yzberisht, ne Tirane, TRS-101-63) Cmimi:390 �/m2

Apartamentet ndodhen ne nje ndertese te re  cila ka perfunuar totalisht. Pozicionuar ne nje kompleks residencial ne Yzberisht prane KMY-se. Me nje siperfaqe prej 100...

Apartament me qera tek residenca 'Kodra e Diellit' ne Tirane, (TRR-101-62) Cmimi:400 €

Ky apartament eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe me nje standart te larte ju ofron komoditetin e kerkuar ne nje nga zonat me te bukura Tiranes. Ndodhet ne katin e 5 ...

Vile per shitje prane fshatit SOS ne Tirane, (TRS-101-61) Cmimi:300.000 €

Vile 2 kateshe me oborr perpara me nje siperfaqe totale prej 360 m2 ku cdo kate zene 120 m2 te siperfaqes dhe 240 m2 oborr. Perbehet nga 6 dhoma te shperndara ne 4 dhoma gju...

Vila ne shitje ose me qera ne zonen me te bukur te Tiranes, ngjitur me pallatin e Brigadave, (TRS-101-60) Cmimi:850 €/m2

Kompleks residencial i ndertuar me ndertimit me te mira dhe me materialet me te mira, e cila ndodhet sapo kalon pallatin e Brigadave ne fillim te rruges Herman Gmeiner, vete...

Hapesire e madhe me qera per zyra ose biznes shume afer qendres se Tiranes, (TRR-101-59) Cmimi:7 €/m2

Hapesire per zyra rreth 500 m2 ne nje nga vendet me strategjike ne Tirane, me vendndodhje midis arkivit te shtetit dhe stacionit te trenit. Nje hapesire e madhe ku ju jep mu...

Apartament per shitje prane qendres ne qytetin e Fierit, (FRS-101-1) Cmimi:50.000 €

Ky apartament ne zemer te fierit ku munde te sodisesh nje pamje magjepse nga te dyja krahet e apartamenti nga lindja e ne perendim posedon nje siperfaqe te nje apartamenti P...

Shtepi per shitje ne fshatin Thane te Lushnjes, (LUS-101-1) Cmimi:35.000 €

Shtepi 2+1 (banese 1 kateshe) ne fshatin Thane te Lushnjes. Shtepia ndodhet afer liqenit te Thanes, e distancuar nga banesat e tjera dhe 5km nga rruga kryesore per ne Lushnj...

Vile me qera ne rrugen '3 Vellezerit Kondi', afer residences amerikane ne Tirane, (TRR-101-58) Cmimi:3500 € negotiable

Vile 3 kateshe me oborr perpara me nje siperfaqe ndertimi prej 480 m2 ku cdo kate zene 110 m2 te siperfaqes dhe 40 m2 garazh. Perbehet nga 11 dhoma te shperndara ne 6 dhoma ...

Apartament me qera perball rrethrrotullimit te Zogut te Zi, (TRR-101-57) Cmimi:350 €

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me preferuara te Tiranes per te krijuar nje biznes dhe per ta reklamuar ate. Me nje siperfaqe totale prej 100 m...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-1016-12K)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. ...

Cmimi:550 Euro

Ambient per zyre me qera afer qendres se Tiranes (TRR-1016-13L)
Tirane,Albania

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne tirane. Zyra ndo...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 2+1 me qera afer qendres se Tiranes (TRR-1016-16L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:350 Euro

Dyqan me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-1016-17K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Dyqani pozicio...

Cmimi:3200 euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1016-18L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Banesa n...

Cmimi:400 Euro