Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shqiperi

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-918-16E) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera modern ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Delijorgji ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje Kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe prej 130 m2, e cila shperndahet ne nje soxhorno qe perfshin e...

Apartament 2+1 ne shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-918-15E) Cmimi:87.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Peti ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare, mbi garazhe ne nje pallat te ri. Siperfaqja totale prej 116 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 107 m2 organizohet ne nje dhom...

Ambient per zyra me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-918-14E) Cmimi:400 Euro

Ambient me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 70 m2, e cila eshte open space dhe perfshin edhe nje...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane, (TRR-918-13d) Cmimi:300 Euro

Dyqan me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati kater katesh. Ka nje siperfaqe prej 30 m2 te organizuar ne nje ambient te hapur dhe tualet. Ofrohet i pamobiluar dhe ka mundesi t...

Apartament per zyre me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane, (TRR-918-12d) Cmimi:400 Euro

Zyre me qera prane zones se Medresese ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e zyres eshte 75 m2 e organizuar ne tre ambiente, kuzhine, ballkon dhe tualet. Zyra ofrohet e pamobiluar dhe e ri...

Ambient me qera per zyra ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-918-11E) Cmimi:300 Euro

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 50 m2 dhe organizohet ne dy dhoma dhe nje tualet. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-918-10L) Cmimi:560 Euro

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje kompleksi  te ri pallatesh prane rruges kryesore. Ka siperfaqe totale prej 107 m2 dhe ndahet ne dhome...

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes ne Tirane, (TRR-918-9d) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentin eshte 85 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballkon. ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane, (TRR-918-8d) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Liceut Artistik ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e apartamentin eshte 50 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballko...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-918-7L) Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Restorant Gjeli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ne krahe te rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 80 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Kompleksit Homeplan ne Tirane (TRS-918-6E) Cmimi:82.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ndre Mjeda, prane Kompleksit Homeplan ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe totale prej 92 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 81.7 m2, e cila organizohet ne nje dho...

Apartament 1+1 me qera ne Qender te Tiranes, (TRR-918-5d) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera rruga Ded Gjo Luli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 66.5 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. A...

Apartament 2+1 ne shitje te Qendra Globe ne Tirane (TRS-814-29j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:99.000 euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane ish-Nisharakut ne Tirane (TRS-814-30b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Muhedin Llagani. Apartamenti ...

Cmimi:85.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Institutit te Larte Bujqesor ne Tirane (TRS-814-31b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Gramozi. Banesa eshte njekate...

Cmimi:105.000 Euro

Toke per shitje ne zonen e Paskuqanit ne Tirane (TRS-814-32b)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane Liqenit te Paskuqanit. Toka ndodhet disa metr...

Cmimi:126.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane (TRR-814-33j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:900 euro