Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Vila me Qera ne Tirane

Vile 3-kateshe me qera ne qender te Tiranes, (TRR-1212-16) Cmimi:8.500 €

Jepet me qera vile ne qender te Tiranes, prane Gjykates se Apelit, te Ura e Tabakeve. Vila eshte 3 kateshe , me 20 ambjente te brendshme, me oborr te madh qe mund te perdoret edh...

Vile me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane , (TRR-1212-1) Cmimi:1000 Euro

Vile me qera ne rrugen Don Bosko, prane Vizion Plus . Me nje siperfaqe prej 500m2 ,vila eshte e organizuar ne menyre perfekte mes 3 katesh dhe ofron 11 dhoma , qe mund te perd...

Vile me qera ne nje zone te Tiranes, (TRR-1112-28) Cmimi:2000 €

Vile me qera afer residences Amerikane ne Tirane. Vila eshte 3 kateshe e shperndare cdo kat ne 130 m2 dhe perbehet nga sallon, guzhine e ndare, 2 dhoma gjumi, 2 banjo secili k...

Vile druri me qera , Rruga Budi ,ne Tirane (TRR-1112-16) Cmimi:550 €

Vile druri me qera ne rrugen Budi,prane drejtorise se Higjenes ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe prej 100m2 te banueshme dhe ju ofron : Kati pare  dhome n...

Vile 4-kateshe me qera tek Qyteti i Nxenesve ne Tirane , (TRR-612-9) Cmimi:2200 €

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Bernardin Palaj, perballe me kolegjin Turk. Vila ka nje siperfaqe prej 520 m2 dhe secili kat ka 130 m2 siperfaqe. Cdo kat ka 3 dhoma gju...

Vile 4-kateshe me qera tek vilat Gjermane ne Tirane, (TRR-612-8) Cmimi:2000 €

Vile me qera ne rrugen Fuat Toptani, afer vilave Gjermane ne Tirane. Vila eshte 4 kateshe dhe perbehet nga 5 dhoma gjumi, 1 guzhine, 2 holle ndenjeje dhe 3 tualete. Me n...

Vile me qera ne Sauk, pas pallatit presidencial , Tirane ,(TRR-512-1) Cmimi:2000 Euro

Vile 2-kateshe me qera me nje siperfaqe prej 300 m2 pjese e banuar dhe rreth 1000 m2 oborr. Ne katin e pare te kesaj vile perfshihet garazh per 2 makina, dhome ndenje me ...

Vile me qera afer pallatit te Brigadave ne rrugen Herman Gmeiner , (TRR-412-2) Cmimi:1500 €

Vila ndodhet ne fillim te Rruges 'Herman Gmeiner' qe eshte rruga e fshatit SOS. ...

Vila ne shitje ose me qera ne zonen me te bukur te Tiranes, ngjitur me pallatin e Brigadave, (TRS-101-60) Cmimi:850 €/m2

Kompleks residencial i ndertuar me ndertimit me te mira dhe me materialet me te mira, e cila ndodhet sapo kalon pallatin e Brigadave ne fillim te rruges Herman Gmeiner, vete...

Vile me qera ne rrugen '3 Vellezerit Kondi', afer residences amerikane ne Tirane, (TRR-101-58) Cmimi:3500 € negotiable

Vile 3 kateshe me oborr perpara me nje siperfaqe ndertimi prej 480 m2 ku cdo kate zene 110 m2 te siperfaqes dhe 40 m2 garazh. Perbehet nga 11 dhoma te shperndara ne 6 dhoma ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-615-20b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-615-21m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Abdyl Frasheri. Pozicio...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-615-22b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet...

Cmimi:196.000 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-615-23b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane....

Cmimi:210.000 Euro

Apartament 3+1 me qera tek Komuna Parisit ne Tirane (TRR-615-24m)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet n...

Cmimi:400 Euro