Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Vila me Qera ne Tirane

Vile me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane, (TRR-113-2) Cmimi:2000 €

Vile me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Vila ndodhet midis rruges se Barrikadave dhe Selvies, pak metra e ndajne nga rruga kryesore dhe nga qendra e Tiranes. Objekt...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane, (TRR-1212-17) Cmimi:...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Pozicionohet buze rruges kryesore, e pershtatshme per cdo lloji biznesi. Me nje siperfaqe prej 150 cdo k...

Vile 3-kateshe me qera ne qender te Tiranes, (TRR-1212-16) Cmimi:8.500 €

Jepet me qera vile ne qender te Tiranes, prane Gjykates se Apelit, te Ura e Tabakeve. Vila eshte 3 kateshe , me 20 ambjente te brendshme, me oborr te madh qe mund te perdoret edh...

Vile me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane , (TRR-1212-1) Cmimi:1000 Euro

Vile me qera ne rrugen Don Bosko, prane Vizion Plus . Me nje siperfaqe prej 500m2 ,vila eshte e organizuar ne menyre perfekte mes 3 katesh dhe ofron 11 dhoma , qe mund te perd...

Vile me qera ne nje zone te Tiranes, (TRR-1112-28) Cmimi:2000 €

Vile me qera afer residences Amerikane ne Tirane. Vila eshte 3 kateshe e shperndare cdo kat ne 130 m2 dhe perbehet nga sallon, guzhine e ndare, 2 dhoma gjumi, 2 banjo secili k...

Vile druri me qera , Rruga Budi ,ne Tirane (TRR-1112-16) Cmimi:550 €

Vile druri me qera ne rrugen Budi,prane drejtorise se Higjenes ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe prej 100m2 te banueshme dhe ju ofron : Kati pare  dhome n...

Vile 4-kateshe me qera tek Qyteti i Nxenesve ne Tirane , (TRR-612-9) Cmimi:2200 €

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Bernardin Palaj, perballe me kolegjin Turk. Vila ka nje siperfaqe prej 520 m2 dhe secili kat ka 130 m2 siperfaqe. Cdo kat ka 3 dhoma gju...

Vile 4-kateshe me qera tek vilat Gjermane ne Tirane, (TRR-612-8) Cmimi:2000 €

Vile me qera ne rrugen Fuat Toptani, afer vilave Gjermane ne Tirane. Vila eshte 4 kateshe dhe perbehet nga 5 dhoma gjumi, 1 guzhine, 2 holle ndenjeje dhe 3 tualete. Me n...

Vile me qera ne Sauk, pas pallatit presidencial , Tirane ,(TRR-512-1) Cmimi:2000 Euro

Vile 2-kateshe me qera me nje siperfaqe prej 300 m2 pjese e banuar dhe rreth 1000 m2 oborr. Ne katin e pare te kesaj vile perfshihet garazh per 2 makina, dhome ndenje me ...

Vile me qera afer pallatit te Brigadave ne rrugen Herman Gmeiner , (TRR-412-2) Cmimi:1500 €

Vila ndodhet ne fillim te Rruges 'Herman Gmeiner' qe eshte rruga e fshatit SOS. ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-1217-12L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:69.700 Euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-1217-34d)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Sander Prosi, prane Mozaikut te Tiranes...

Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 per shitje afer Qendres se Tiranes (TRS-1217-14L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen George W  Bush ne Tirane. ...

Cmimi:156.000 Euro

Dyqan per shitje prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRS-1217-15R)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndo...

Cmimi:364.000 euro

Apartament 1+1 per shitje prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane (TRS-1217-26R)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane kryqezimit te Vasil Shantos ne Tirane. ...

Cmimi:66.000 euro