Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Vila per shitje ne Shqiperi

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane (TRS-715-43m) Cmimi:360.000 Euro

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje bllok vilash,duke ofruar qetesine dhe sigurine e nevojshme. Siperfaqja totale eshte 500 m2, ku 340 m2 eshte toke dhe 160 m2 ndertim. ...

Vile 1 - kateshe per shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane (TRS-715-38b) Cmimi:63.000 Euro

Vile per shitje prane rruges Skender Kosturi ne Tirane. Banesa ka siperfaqe ndertimi prej 98 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete, bodrum dhe tarace. Shitet e mobiluar me te gjitha pajisjet e ...

Vile 3 - kateshe per shitje prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRS-715-25b) Cmimi:600.000 Euro

Vile moderne per shitje prane rruges Eshref Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne nje lagje te qete, ne nje grup vilash prane zones se Don Boskos dhe Unazes se Vogel. Vila ka siperfaqe toke prej 627 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 332...

Vile 2 - kateshe per shitje ne zonen e Qerretit ne Kavaje (KVS-715-1b) Cmimi:300.000 Euro

Vile moderne per shitje ne rrugen Qetesia prane kompleksit Mak Albania ne Kavaje. Pozicionohet ne nje kompleks te ri vilash rreth 200 metra larg bregdetit. Vila ka siperfaqe toke prej 580 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 190 m2 e nda...

Vile 4 - kateshe per shitje prane qendres tregtare Teg ne Tirane (TRS-715-14b) Cmimi:490.000 Euro

Vile moderne per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. Ka siperfaqe ndertimi prej 493 m2 dhe siperfaqe toke 590 m2. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ndertuar kohet e fundit ne periferi te Tiranes. Kompl...

Vile 3 kateshe ne shitje ne zonen Mullet ne Tirane ( TRS-715-10m) Cmimi:180.000 Euro

Vile ne shitje ne Mulllet, ne periferi te Tiranes. E organizuar ne 3 kate me siperfaqe 300 m2. Vila shtrihet ne nje territor prej 500 m2. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe me gjelberim, e rrethuar me oborr. Ofron...

Vile 4 - kateshe moderne per shitje prane qendres tregtare Teg ne Tirane (TRS-715-7b) Cmimi:500.000 Euro

Vile per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ndertuar kohet e fundit ne periferi te Tiranes. Kompleksi eshte shume i preferuar si nga banoret vendas ashtu dhe nga te huajt....

Vile ne shitje prane Saukut ne Tirane (TRS-615-48m) Cmimi:180.000 Euro

Vile ne shitje ne Mjull Bathore ne Tirane. Vila eshte  e organizuar ne dy kate  me oborr rrethues dhe shtrihet ne nje truall 370 m2 . Nje kat i viles sherben si ambjent biznesi supermarket. Ambjenti i brendshem es...

Vile per shitje ne afersi me pallatin e Brigadave ne Tirane , ( TRS-615-37a) Cmimi:550.000

Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane, shume prane me pallatin e Brigadave. Vila ka nje stil modern e perbere nga 3 kate me rreth 200 m2 kati. Kati perdhe  eshte garazh per 2-5  makina, lavantari dhe dhome lojrash...

Vile 3 - kateshe per shitje ne zonen e Paskuqanit ne Tirane (TRS-615-4b) Cmimi:350.000 Euro

Vile per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me vetem pak minuta larg liqenit te Paskuqanit. Vila eshte ndertuar ne vitin 2006 dhe ka nje ndertim teper cilesor. Kjo prone ka sip...

Vile 3 - kateshe per shitje prane Liqenit te Farkes ne Sauk ne Tirane (TRS-515-42b) Cmimi:350.000 Euro

Vile per shitje prane rruges se Daxhit ne zonen e Saukut ne Tirane. Objekti eshte i paperfunduar dhe pozicionohet buze rruge kryesore. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 799 m2 dhe siperfaqe toke 1750 m2. Eshte e rrethuar nga te kater...

Vile 2 kateshe ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane , (TRS-515-37a) Cmimi:240.000

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.Vila shtrihet ne nje truall prej 250m2, me siperfaqe totale ndertimi prej 100m2 per secilin kat.Me cilesi ndertimi te larte, vila perfshin 2 kate, te cilat mund te perdoren sic ja...

Dyqan me qera prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-419-53S)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane rruges se Dibres, ne rrugen Zenel Baboci ne Tira...

Cmimi:150 Euro

Dyqan per shitje prane rruges Qendres ne Tirane (TRS-419-54S)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane Qendres, ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. N...

Cmimi:37.800 Euro

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane (TRR-419-55S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrug...

Cmimi:320 Euro

Magazine me qera ne Mezez ne Tirane (TRR-419-56S)
Tirane,Albania

Magazine me qera ne Mezez, ne rrugen 7 Nentori ne Tirane. Ka nje si...

Cmimi:1600 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Oxhakut ne Tirane (TRS-419-57L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane....

Cmimi:88.000 Euro