Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Vila per shitje ne Shqiperi

Vile 3 kateshe ne shitje ne zonen Mullet ne Tirane ( TRS-715-10m) Cmimi:180.000 Euro

Vile ne shitje ne Mulllet, ne periferi te Tiranes. E organizuar ne 3 kate me siperfaqe 300 m2. Vila shtrihet ne nje territor prej 500 m2. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe me gjelberim, e rrethuar me oborr. Ofron...

Vile 4 - kateshe moderne per shitje prane qendres tregtare Teg ne Tirane (TRS-715-7b) Cmimi:500.000 Euro

Vile per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ndertuar kohet e fundit ne periferi te Tiranes. Kompleksi eshte shume i preferuar si nga banoret vendas ashtu dhe nga te huajt....

Vile ne shitje prane Saukut ne Tirane (TRS-615-48m) Cmimi:180.000 Euro

Vile ne shitje ne Mjull Bathore ne Tirane. Vila eshte  e organizuar ne dy kate  me oborr rrethues dhe shtrihet ne nje truall 370 m2 . Nje kat i viles sherben si ambjent biznesi supermarket. Ambjenti i brendshem es...

Vile per shitje ne afersi me pallatin e Brigadave ne Tirane , ( TRS-615-37a) Cmimi:550.000

Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane, shume prane me pallatin e Brigadave. Vila ka nje stil modern e perbere nga 3 kate me rreth 200 m2 kati. Kati perdhe  eshte garazh per 2-5  makina, lavantari dhe dhome lojrash...

Vile 3 - kateshe per shitje ne zonen e Paskuqanit ne Tirane (TRS-615-4b) Cmimi:350.000 Euro

Vile per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore me vetem pak minuta larg liqenit te Paskuqanit. Vila eshte ndertuar ne vitin 2006 dhe ka nje ndertim teper cilesor. Kjo prone ka sip...

Vile 3 - kateshe per shitje prane Liqenit te Farkes ne Sauk ne Tirane (TRS-515-42b) Cmimi:350.000 Euro

Vile per shitje prane rruges se Daxhit ne zonen e Saukut ne Tirane. Objekti eshte i paperfunduar dhe pozicionohet buze rruge kryesore. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 799 m2 dhe siperfaqe toke 1750 m2. Eshte e rrethuar nga te kater...

Vile 2 kateshe ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane , (TRS-515-37a) Cmimi:240.000

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.Vila shtrihet ne nje truall prej 250m2, me siperfaqe totale ndertimi prej 100m2 per secilin kat.Me cilesi ndertimi te larte, vila perfshin 2 kate, te cilat mund te perdoren sic ja...

Vile 4-kateshe ne shitje ne Durres ,prane Rrotes se Kuqe (DRS-515-1m) Cmimi:450.000 Euro

Vile ne shitje ne rrugen Asti Gogoli ne Durres. Vila eshte 4-kateshe dhe pozicionohet prane rruges kryesore dhe shume prane plazhit. Eshte e ndertuar mbi nje truall me siperfaqe 700 m2 , dhe cdo kat ka 220 m2. E tere siperf...

Vile 3 - kateshe per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane (TRS-415-67b) Cmimi:245.000 Euro

Vile per shitje prane zones se Lundres se Tirane. Pozicionohet ne nje kompleks vilash te ndertuar kohet e fundit.  Kompleksi ju ofron siguri me kamera e roje 24-ore dhe administrim. Vila ka siperfaqe ndertimi prej 198 ...

Vile 3 - kateshe per shitje prane autostrades Tirane-Durres (TRS-415-51b) Cmimi:300.000 Euro

Vile per shitje prane rruges Ali Pashe Gucia ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe zones se Kasharit. Vila ka siperfaqe toke prej 700 m2 dhe ndertim 120 m2 cdo kat. Eshte e rrethuar nga te kater anet e saj. ...

Vile 3 - kateshe per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane (TRS-415-49b) Cmimi:225.000 Euro

Vile per shitje prane zones se Lundres se Tirane. Pozicionohet ne nje kompleks vilash te ndertuar kohet e fundit.  Kompleksi ju ofron sigur me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ambjente te gjelberuara. Vila ka sipe...

Vile luksoze per shitje ne Lunder, mbas qendres tregtare TEG , Tirane , (TRS-415-46a) Cmimi:450.000

Vile luksoze per shitje afer qendres tregtare TEG ne Lunder. Vila eshte pozicionuar ne nje kompleks vilash larg zhurmes dhe pluhurit  te Tiranes .K y kompleks vilash ofron siguri te larte me kamera dhe roje 24 ore, administrim...

Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parist ne Tirane (TRR-715-1m)
Tirane,Albania

Apartament dupleks me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:750 Euro

Dyqan per shitje bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRS-715-2b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Eshte gjysem...

Cmimi:48.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje te Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-715-3b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:72.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje tek Komuna e Parist ne Tirane (TRS-715-4m)
Tirane,Albania

Apartament dupleks ne shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozici...

Cmimi:178.500 Euro

Lokal per shitje prane Spitalit te Femijeve ne Tirane (TRS-715-5b)
Tirane,Albania

Restorant per shitje ne rrugen Ali Baushi ne Tirane. Lokali pozicio...

Cmimi:750.000 Euro