Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente per Shitje ne Shqiperi

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-619-33S) Cmimi:138.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 109 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 99 m2 e organiz...

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges se Durresit ne Tirane (TRS-610-31T) Cmimi:90.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Fortuzi ne Tirane.  Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 82 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon, kushine e madhe, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet me pa...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-619-28S) Cmimi:58.800 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Muzaket ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 84 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, korridor...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-619-22S) Cmimi:120.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Kopshtit Botanik ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 98.25 m2 e cila organizo...

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-619-11T) Cmimi:97.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 112 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 93.6 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon...

Apartament 3+1 per shitje prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-619-10S) Cmimi:155.250 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 135 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te vecuar, 3 ...

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-619-9L) Cmimi:210.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe totale prej 150 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 144 m2 te ndare ne sallon se...

Apartament 2+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-619-5L) Cmimi:124.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me kushte shume bashkekohore. Ofron siperfaqe totale prej 92 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 89 m2 te organizuar ne s...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-519-58S) Cmimi:109.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 111 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 98 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhom...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRS-519-56L) Cmimi:145.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Banesa ofron siperfaqe te brendshme prej 118.17 m2 te organizuar ne sallon sebashku me ku...

Apartament 1+1 per shitje te Kompleksi Diamond Hill ne Vlore (VLS-519-1S) Cmimi:75.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje te Kompleksi Diamond Hill ne Vlore. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 108 m2, siperfaqe banimi prej 48 m2 dhe verande prej 50 m2. Apartamenti ofrohet i mobi...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-519-50L) Cmimi:160.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, pa ashensor prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 101.6 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 95.80 m2 te org...

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-316-51b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:1400 Euro / m2

Zyre me qera shume prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane (TRR-316-53K)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Zyra ndodhet ne kati...

Cmimi:400 euro

Apartament 2 + 1 me qera ne krah te rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-316-54b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne...

Cmimi:600 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRS-316-55K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Apart...

Cmimi:245.000

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRS-316-56K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Apar...

Cmimi:132.000 Euro