Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente per Shitje ne Shqiperi

Apartament 1+1 per shitje prane Ring Center ne Tirane (TRS-618-28L) Cmimi:97.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 97.19 m2 dhe siperfaqe te brendshme 69.03 m2. Organizohet ne sallon seba...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane, (TRS-618-27d) Cmimi:55.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe te fundit te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e brendshme eshte 65 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dhome gjumi, ballko...

Apartament 1+1 me per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane (TRS-618-26L) Cmimi:107.000 Euro

Apartament 1+1 me per shitje prane Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe totale prej 122 m2, siperfaqe totale te brendshme prej 73.18 m2 dhe siperfaqe te brend...

Apartamente per shitje ne zonen e Radhimes ne Vlore (VLS-618-1d) Cmimi:.......

Apartamente per shitje ne zonen e Radhimes ne Vlore. Disponojme apartamente si me poshte Kati Dyte nga toka: 1. Apartament 1+1 me siperfaqe  69 m2 me pamje nga deti. 2. Apartament 1+1 me siperfaqe.  62 m2 ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane, (TRS-618-19d) Cmimi:105.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 117 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-618-14L) Cmimi:63.750 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te nje pallati 6-katesh pa ashensor shume perball ish parkut te autobuzave ne Tirane. Me siperfaqe totale prej 75 m2 organizoh...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Shkozes ne Tirane (TRS-618-10L) Cmimi:55.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 74 m2 dhe te brendshme 63 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhin...

Apartament 1+1 per shitje brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-618-7L) Cmimi:61.200 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, pa ashensor. Me siperfaqe totale orej 61.2 m2 dhe te brendshme prej 52.3 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine,...

Apartament 1+1 per shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-618-6L) Cmimi:80.600 Euro

Apartament 1+1 per shitje brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ofron siperfaqe totale prej 80.6 m2 dhe te brendshme prej 69.2m2 te organizuar ne sallon sebashku m...

Apartament 3+1 per shitje prane gjimnazit Besnik Sykja ne Tirane, (TRS-618-5d) Cmimi:110.400 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ramazan Demneri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e brendshme eshte 138 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, koridor...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane, (TRS-618-2d) Cmimi:77.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 87 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, tualet, kori...

Apartament per shitje ne Vlore me pamje te bukur te detit , (VLS-518-2a) Cmimi:70.000 Euro

Apartament per shitje ne zonen e Kalase , ne rrugen Dhimiter Konomi ne Vlore. Pamje e mrekullueshme nga deti  dhe e Karaburunit dhe shume prane plazhit . Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri, me siperfaqe te bren...

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa, afer shkolles 'Fan Noli' ne Tirane, (TRR-101-75)
Tirane,Albania

Ky apartament ju ofron luks ne te gjithe siperfaqen e tij prej 150 m...

Cmimi:700

Apartament 3+1 per shitje afer shkolles Partizani ne Tirane ,(TRS-412-18)
Tirane,Albania

Ky apartament ju ofron luks ne te gjithe siperfaqen e tij prej 150 m...

Cmimi:165.000

Zyre per shitje tek kompleksi Karl Topia, Zogu i Zi Tirane, (TRS-101-76)
Tirane,Albania

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me pop...

Cmimi:1500 /m2

Apartament me qera tek kompleksi Karl Topia, Zogi i Zi, Tirane, (TRR-101-77)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek Zogu i Zi. Me nje siperfaqe totale prej 75 m2...

Cmimi:250

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa, afer restorant Fresku ne Tirane, (TRS-101-78)
Tirane,Albania

Apartament modern afer restorant Fresku ne Tirane, afer ajrit te pas...

Cmimi:60.000