Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Shkozes ne Tirane (TRR-1018-34L) Cmimi:200 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Aleksander Marteli afer Televizionit News 24 Ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 110 m2 organizohet na sallon...

Apartament 2+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1018-33L) Cmimi:550 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkohore, buze rruges kryesore. Me nje siperfaqe totale prej 108 m2 organizohet ne sallon, me kuzhine te v...

Apartament 2+1 me qera prane Mozaikut ne Tirane (TRR-1018-31L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallat te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 80.2 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2...

Apartament 2+1 me qera prane Fushes se Aviacionit ne Tirane (TRR-1018-30L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 ne rrugen Milo Duci ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 110m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe b...

Apartament 3+1 me qera tek Ring Center ne Tirane (TRR-1018-29E) Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 110 m2, e cila organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbas...

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardi Zogu I ne Tirane, (TRR-1018-28d) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Hamid Shijaku prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 109 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ba...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1018-25E) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane rrethrrotullmit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 93 m2 e cila organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine...

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Vizion + ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-1018-21d) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 73 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet, dy ballkone dhe koridor. ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1018-16E) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, shume prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Siperfaqja prej 130 m2 organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje korri...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-1018-11L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor ne krahe te rruges kryesore. Apartamenti ka siperfaqe prej 112 m2 i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kuzh...

Apartament 1+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1018-10L) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 75 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi matrimoniale, tual...

Apartament 1+1 me qera prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane (TRR-1018-9E) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli, pas Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile te sapondertuar. Ka hyrje te vecuar. Siperfaqja eshte 50 m2 dhe organizohet ne nje sallon, nje dhome gj...

Ambjent biznesi ne shitje pas Universitetit Europian ne Tirane (TRS-1013-54)
Tirane ,Albania

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ambjenti ...

Cmimi:270.000 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane (TRR-1013-55)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera prane shkolles 11-Janari ne Tirane. Banesa n...

Cmimi:400 euro

Hotel ne shitje ne Fushe-Kruje ne Shqiperi (KRS-714-1j)
Kruje,Albania

Hotel ne shitje prane Autostrades FusheKruje-Lezhe. Hoteli gjendet ...

Cmimi:750.000 euro

Ambjent per zyra me qera afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane , (TRR-1013-56)
Tirane,Albania

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Per...

Cmimi:1300 Euro

Apartament dupleks me qera afer Viles Gold ne Tirane, (TRR-1013-57)
Tirane,Albania

Apartament duplex papafingo me qera afer Viles Gold , ne rrugen Ali ...

Cmimi:1500