Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-919-26L) Cmimi:700 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje kompleksi te ri pallatesh te ndertuar rreth viteve 2000. Banesa ofron siperfaqe totale prej 146 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzh...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane (TRR-919-25T) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues pa ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 73 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kushine, 2 dhoma gjumi, tu...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-919-24L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera perballe Shkolles Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te ri prane me rrugen kryesore. Ka siperfaqe totale prej 107 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi,...

Apartament 1+1 me qera prane shkolles Partizani ne Tirane (TRR-919-20L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, me kushte bashkekohore buze rruges kryesore. Ka siperfaqe totale banimi prej 74 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhi...

Apartament 2+1 me qera prane Gardes se Republikes ne Tirane (TRR-919-12S) Cmimi:850 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, me nje siperfaqe te brendshme prej 112.4 m2. Ambienti i brendshem organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar me dalje ne bal...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-919-11L) Cmimi:330 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter  pa ashensor pas Drejtorise se Higjenes ne Tirane. Banesa ka siperfaqe totale prej 77 m2 te organizuar ne sallon...

Apartament 2+1 me qera prane rrugen se Kavajes ne Tirane (TRS-919-9T) Cmimi:375 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 82 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tual...

Apartament 1+1 me qera prane rezidences Amerikane ne Tirane (TRR-919-3S) Cmimi:240 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haki Shehu ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te pajisur me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe prej 55 m2 e organizuar ne nje sallon me kuzhine te perfshire, 1 dhome gjumi, korridor,...

Apartament 1+1 me qera siper Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-919-1S) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera siper Kopshti Zoologjik ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me nje siperfaqe prej 67 m2, e cila organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon....

Apartament 1+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-819-44S) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile dhe ofron nje siperfaqe prej 70 m2. Shtepia organizohet ne sallon sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon...

Apartament 1+1 me qera ne ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-819-42T) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Orion ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet d...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-819-37L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne prane rruges Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 70 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tu...

Vile 3 - kateshe me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-414-1b)
Tirane,Albania

Vile 3 – kateshe me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.Nje r...

Cmimi:1500 Euro

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRS-414-2b)
Tirane,Albania

Vile 3 – kateshe per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. ...

Cmimi:300 000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRS-414-5j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje te Pallatet Kika ne Tirane. Apartamenti po...

Cmimi:900 euro/m2

Vile 3 - kateshe me qera prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-414-8b)
Tirane,Albania

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vile esht...

Cmimi:1200 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRS-414-4b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Apartam...

Cmimi:120 000 Euro