Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĆ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Sarande

Apartament 1+1 per shitje ne qytetin e Sarandes (SRS-317-1L) Cmimi:45.000 Euro

Apartament per shitje prane rruges Skenderbeu ne Sarande. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri  prane rruges kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej 62.86m2 eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjum...

Vile per shitje pjese e nje kompleksi turistik ne Sarande, (SRS-216-1a) Cmimi:185.000 Euro

Vile moderne per shitje ne Sarande, pjese e nje kompleksi banimi shume modern dhe te mirendertuar. Kompleksi ka nje arkitekture te bukur ku te gjitha apartamentet dhe vilat jane me pamje nga deti, me hapesira te perbashketa te gjelberta, m...

Apartament 2+1 per shitje ne Sarande, rruga Butrinti , (SRS-116-1a) Cmimi:800 Euro/m2

Apartament per shitje ne qytetin e Sarandes, ndodhet prane kampit te Punetoreve ne rrugen e quatur rruga e Butrintit.   Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri dhe me pamje te bukur nga deti. Pallati eshte i mirend...

Apartament 2+1 ne shitje ne Sarande (SRS-214-1j) Cmimi:60.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Portit, ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, me siperfaqe 99m2. Sapo kane perfunduar punimet, te cilat jane teper cilesore, ku mund te permendim: skela betoni, mure d...

Truall ne shitje ne qytetin e Sarandes, Shqiperi (SRS-114-1) Cmimi:32.000 Euro

Truall ne shitje ne Kanalin e Cukes, Sarande.Toka ndodhet ne nje zone turistike, me siperfaqe 290 m2.Pozicionohet 200m ne vije ajrore nga bregu i detit.Eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile apo cka ju deshironi.Zona...

Apartamente ne shitje ne Plazhin e Sarandes (SRS-1113-1) Cmimi:39.000 Euro

Apartamente ne shitje prane Portit, ne Sarande.Objekti prej 9-kate shtrihet rreth 70 m larg detit, ne nje zone mjaft te bukur dhe te frekuentuar te Sarandes.Ne kete gji eshte investuar ne menyre cilesore, duke ofruar plazhin e bukur te...

Truall per shitje ne bregdetin e Sarandes, (TRS-913-2) Cmimi:30.000 €

Truall per shitje ne Sarande. Toka  pozicionohet vetem 80 m larg rruges nacionale Sarande-Butrint dhe vetem 3 km nga qyteti i Sarandes. E pozicionuar ne kodrine me pamje shume te bukur nga qyteti dhe nga deti. Toka gez...

Vile per shitje ne qender te qytetit te Sarandes, (TRS-913-1) Cmimi:380.000 ļæ½

Vile per shitje ne qender te qytetit te Sarandes. Vila eshte nder ndertesat me te vjetra te ketij qyteti dhe pozicionohet ngjitur me rrugen ne lagjen nr 1 te Sarandes. Perbehet nga 2 kate, te shfrytezuara si dyqane katet e para dhe...

Toke per shitje afer detit ne Bunec, Sarande, (SRS-1212-1) Cmimi:65 €/m2

Toke per shitje ne Bunec, midis fshatrave Lukove dhe Piqeras, Shqiperi. Dhe vetem 100 m nga vija bregdetare. Me nje siperfaqe prej 1000 m2, me letra te rregullta pronesie. ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Sarande ne rrugen nacionale Sarande-Ksamil, (SRS-512-1) Cmimi:600 €/m2

Apartament per shitje ne Sarande afer hotel Butrintit. Me nje sipe...

Toke per shitje ne Berdenesh te Sarandes, pak metra larg detit, (SRS-412-3) Cmimi:65 €/m2...58 €/m2

Shitet truall buze detit nė nė zonėn e studiuar tė Berdeneshit-Sarande, (blloku nr 10), me ēmim teper tė leverdisshėm . ...

Apartamente per shitje ose me qera ne Sarande me rrjeshtin e pare nga deti, (SRS-412-2) Cmimi:900 €/m2

Nė njė nga vendet mė tė mira nė zemėr tė qytetit tė Sarandės janė ndėrtuar rishtas apartamente Boci. Ajo ėshtė vendosur nė njė lokacion (nė krye tė rrugės kryesore Saran...

Apartament 1+1 per shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-618-6L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Ti...

Cmimi:80.600 Euro

Apartament 1+1 per shitje brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-618-7L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. ...

Cmimi:61.200 Euro

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane , (TRR-618-8a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.  Aparta...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-618-9T)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Shkozes ne Tirane (TRS-618-10L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:55.000 Euro