Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Ksamil

Truall ne Ksamil per shitje Cmimi:70 eu SQM

Trual ne frontin e bregdetit i destinuar per vepra turizmi. ...

Truall per Shitje ne Ksamil | 1,500 m2 | prane shetitores se re | zone me masterplan (KSS1002) Cmimi:coming soon...

Truall per shitje ne Ksamil, prane shetitores se re dhe bregut me te virgjer te Shqiperise. Kjo eshte nje zone e studiuar e projektuar per 2 3 kate. Prona eshte me hipoteke dhe gati per ndertim. Cmimi: 140 /m2 S...

Apartament 1+1 per shitje brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-618-7L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. ...

Cmimi:61.200 Euro

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane , (TRR-618-8a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.  Aparta...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-618-9d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Shkozes ne Tirane (TRS-618-10L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:55.000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-618-11d)
Tirane,Albania

Apartamenti 3+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:1200 Euro