realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

feedburner feedburner

Prona ne Vlore

Apartamente moderne per shitje ne Radhime ne dalje te Vlores (VLS-1214-1b) Cmimi:750 Euro / m2

Apartamente 2+1 dhe 1+1 per shitje ne bregdetin e bukur te Radhimes. Aktualisht jane 2 pallate te cilat kane apartamente dhe ambjent biznesi per shitje. Njeri prej tyre ka perfunduar plotesisht ndersa ne tjetrin po vazhdojne ende punimet....

Toke ne shitje ne Orikum, Vlore (VLS-1014-1j) Cmimi:100.000 euro

Toke Are ne shitje ne qytetin e Orikumit.Toka ka nje siperfaqe prej 3700 m2, te pozicionuar 1 km larg ne vije ajrore nga deti. Sic mund ta shihni dhe ne foto, zona eshte populluar dhe jane ndertuar vila ne te.Shume prane tokes do...

Truall ne shitje te Uji i Ftohte ne Vlore, Shqiperi (VLS-714-1j) Cmimi:2000 euro/m2

Toke ne shitje ne Jonufer, Uji i Ftohte, Vlore. Trualli pozicionohet shume prane rruges kryesore, 60m larg vijes bregdetare. Ka nje siperfaqe prej 412m2 ne koder, duke ofruar pamje shume te bukur te Rivieres Shqiptare. Ne t...

Apartament 1+1 ne shitje te Uji Ftohte ne Vlore, (VLS-313-1) Cmimi:52.000 euro

Apartament 1+1 ne shitje te Uji Ftohte ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje kompleks pallatesh te ri, me siperfaqe 73m2. Apartamenti eshte i shperndare ...

Apartament 1+1 me qera ne Vlore , (VLR-1012-3) Cmimi:290

Jepet me qera  Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles.Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhine tualet dhe ballkon me pamje nga ...

Apartament per shitje ne Skele, Vlore, (VLS-1012-2) Cmimi:49.000

Shitet Apartament modern ne qender te Vlores,vetem pak metra nga sheshi i Skeles. Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi sallon me kuzhine, tualet dhe ballkon me pamje ng...

Vile ne shitje ne qender te Vlores, ne lagjen Bashkimi, (Vls-1012-1) Cmimi:750.000

Vile per shitje ne qender te Vlores. E pershtatshme per cdo lloji aktiviteti. Katet e para dyqan, ndersa katet e siperme jane te banuara. Me nje siperfaqe ndertimi pre...

Vile ne shitje ne Vlore, (VLS-812-2) Cmimi:100.000

Shitet  nje siperfaqe toke dhe objekti (Vile) qe ndodhet ne te,ne kodrat mbi qytetin e Vlores. Siperfaqja eshte mbi 700 m2, e gjithe e sistemuar me punime guri dhe e rrethua...

Toke ne shitje ne Vlore, me pamje te mrekullueshme, (VLS-812-1) Cmimi:75.000

Shitet  nje siperfaqe toke ne kodrat mbi qytetin e Vlores, ne rrugen Kanin-Vlore. Siperfaqja eshte 1500 m2, e gjithe e sistemuar me punime guri dhe e rrethuar. Ne pron...

Apartament per shitje ne Vlore afer Rivieres, (VLS-712-1) Cmimi:500 /m2

Apartament per shitje ne Vlore, pallat I ri me pamje te mrekullueshme. ...

Apartament me qera per periudhen e plazhit ne Vlore, (VLR-512-2) Cmimi:300

Apartament me qera ne Vlore tek lagjia Pavaresia. Deshironi te kaloni pushime te bukura por ne te njejten kohe te ndjeheni si ne shtepi, atehere ju japim rastin te merrn...

Apartament me qera per periudha afatshkurtra ne Vlore, (VLR-512-1) Cmimi:300

Apartament me qera ne Vlore tek lagjia Pavaresia. Deshironi te kaloni pushime te bukura por ne te njejten kohe te ndjeheni si ne shte...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-413-41)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Adidas ne Tirane. Apartamenti ndodhe...

Cmimi:350 euro

Property Details >

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane (TRS-413-42)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane gjimnazit “Cajupi” ne Tir...

Cmimi:95.000 euro

Property Details >

Apartament 2+1 ne shitje te Selvia ne Tirane (TRS-413-43)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:100.000 euro

Property Details >

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e ish Bllokut ne Tirane (TRS-413-44)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje te Farmacia Greke ne Tirane. Apartamenti po...

Cmimi:1500 euro/m2

Property Details >

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane (TRR-413-45)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ...

Cmimi:300 euro

Property Details >