Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-1218-24L) Cmimi:1500 Euro

Dyqan me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin gjysem bodrum te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 280 m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe dy tualete....

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-1218-23L) Cmimi:1.000.000 Euro

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Thoma Avrami shume prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ofron siperfaqe oborri rreth 200 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 834 m2 te organizuar ne 3 kate banimi dhe 1 kat nentoke. Kati 1-re o...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1218-22L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane ambasades Amerikane, Ambasades Italiane, Aba Center, etj. Me nje siperfaqe prej 130 m2 ndahet ne sallon se b...

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Frosina Plaku ne Tirane (TRS-1218-21L) Cmimi:110.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te dhe te fundit te nje pallat te ri prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe totale prej 142.11 m2 te ndare mjaft mire ne sallon bashke me kuzhine,3...

Vile 2 kateshe per shitje prane zones se Tufines ne Tirane (TRS-1218-20E) Cmimi:250.000 Euro

Vile ne shitje ne rrugen Kleanthi Koci ne zonen e Tufines ne Tirane. Siperfaqja e parceles ndertimore eshte 236.4 m2. Vila perbehet nga kati perdhe qe funksionon nje pjese si garazh dhe nje pjese si biznes me siperfaqe ndertimi 130...

Vile 3-kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1218-19L) Cmimi:4000 Euro

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Thoma Avrami shume prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ofron siperfaqe oborri rreth 200 m2 dhe  siperfaqe totale ndertimi prej 834 m2 te organizuar ne 3 kate banimi dhe 1 kat nentoke. Kati 1-r...

Apartament 2+1 ne shitje tek Ish Ekspozita ne Tirane (TRS-1218-18E) Cmimi:136.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta, ne zonen e Ish Ekspozites ne Tirane. Ndodhet ne katin e XI-te te nje pallati te ri. Nuk eshte kati i fundit sepse ka edhe dy kate te tjera siper tij. Ka nje siperfaqe totale pre...

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-1218-17L) Cmimi:380 Euro

Apartament 1+1 me qera  shume prane Fakultetit te Shkencave te Natyres. Shtepia ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri afer rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 50 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, ...

Apartament 2+1 me per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane, (TRS-1218-16d) Cmimi:120.000 euro

Apartament 2+1 per shitje prane gjimnazit Lidhja e Prizrenit ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 67.2 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gju...

Apartament 2+1 me qera per zyre prane Parlamentit ne Tirane (TRR-1218-15E) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen George W. Bush, prane Parlamentit ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 108 m2 te organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbash...

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane (TRR-1218-14E) Cmimi:1500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje kompleksi te ri banimi. Ka nje siperfaqe prej 190 m2 te organizuar ne nje sallon ndenje se bashku me ambient ngren...

Vile per shitje ne nje kompleks rezidencial vilash ne Lunder, Tirane (TRS-1218-13a) Cmimi:480.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne Lunder, Tirane. Pjese e nje kompleksi residencial shume te njohur dhe te preferuar. Me nje siperfaqe te brendshme prej 249 m2 dhe siperfaqe e jashtme prej rreth 400 m2. Hapesirat jane te shfrytezuara mj...

Apartament 2 + 1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-116-8b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Thoma Avrami ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera afer Zogut te Zi ne Tirane (TRR-116-9K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti...

Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera afer sheshit Wilson ne Tirane (TRR-116-10K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane Apartamen...

Cmimi:400 euro

Apartament 3 + 1 me qera prane stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-116-11b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:450 Euro

Apartament 1+ 1 per zyre me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane (TRR-116-13b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera prane Arkives se Shtetit ne Tirane. Ndo...

Cmimi:350 Euro