Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Dyqan me qera prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-419-53S) Cmimi:150 Euro

Dyqan me qera prane rruges se Dibres, ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Ndodhet ne katin gjysem perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 42 m2 e organizuar ne nje ambient te hapur me nje tualet. Dyqani eshte ne gj...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-419-52S) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, 2 tu...

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-419-51T) Cmimi:1400 Euro

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Zyra ka nje siperfaqe totale prej 160 m2 te organizuar ne: ambient openspace dhe 2 tualete. Ambient...

Apartament 2+1 me qera te Ish Ekspozita ne Tirane (TRR-419-50S) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera te Ish Ekspozita, ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 84 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet,...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-419-49L) Cmimi:86.400 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ka siperfaqe te brendshme prej 108m2 te shperndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, ...

Apartament 3+1 me qera pjese e nje rezidence ne Lunder , Tirane (TRR-419-48a) Cmimi:1500 Euro

Apartament me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres, ne Long Hill Residence. Pozicionohet ne katin e dyte  me nje pamje te hapur perpara duke krijuar  nje peisazh te bukur dhe relaksues. Siperfaqe...

Vile 2-kateshe dhe toke per shitje ne komunen e Vores ne Tirane (TRS-419-47L) Cmimi:1.200.000 Euro

Vile 2-kateshe dhe toke per shitje ne rrugen Vore-Fushe Preze ne Tirane. Ofron siperfaqe totale toke prej 4528 m2, siperfaqe trualli prej 1540 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 900 m2 te ndare ne dy kate. Kati pare me siperfaqe prej 4...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-419-46S) Cmimi:360 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne rrugen Derhemi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 105 e organizuar ne sallon, ambient ngrenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi,...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-419-45T) Cmimi:380 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vangjush Furrxhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 70 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gj...

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRS-419-44L) Cmimi:110.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri pa ashensor, prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 101 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 90.63 m2 te organizuar ne sal...

Dyqan me qera tek sheshi i Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-419-43S) Cmimi:1500 Euro

Dyqan me qera tek sheshi i Pazarit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 40 m2 e organizuar ne nje ambient te hapur me nje tualet. Dyqani ofrohet bosh dhe eshte i shtruar m...

Magazine me qera ne zonen e Vaqarrit ne Tirane (TRR-419-42S) Cmimi:1500 Euro

Magazine me qera ne zonen e Vaqarrit, ne rrugen dytesore Tirane-Durres ne Tirane. Ofrohen 2 Magazina me siperfaqe prej 360 m2 dhe 150 m2, te organizuara ne ambient te hapur. Lartesite e magazinave jane perkatesisht: magazine e madh...

Godine 5 kateshe per shitje prane Shkolles Andon Z.Cajupi in Tirana (TRS-716-47K)
Tirane,Albania

Objekt 5 katesh per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane...

Cmimi:750.000 euro

Apartament dupleks per shitje prane kryqezimit te Pallatit me Shigjeta ne Tirane (TRS-716-48b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Skender Shtylla ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:45.000 Euro

Zyre me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane (TRR-716-49K)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne kat...

Cmimi:1600 euro

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-716-50b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-716-51K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane. Apart...

Cmimi:220.000 euro