Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Durres

Apartament per shitje ne vijen e pare ne zonen e Plazhit ne Durres, (DRS-516-1a) Cmimi:65 000 Euro

Apartament per shitje ne zonen e Plazhit ne Durres. E pozicionuar ne nje pallat te sapo perfunduar ne vijen e pare te plazhit me nje pamje shume te bukur nga deti. Me nje siperfaqe totale prej 82 m2 ku 76 jane siperfaqe e brendshme...

Toke per shitje ne fshatin Xhafzotaj ne Durres (DRS-316-1K) Cmimi:15 euro/m2

Toke per shitje ne Xhafzotaj ne Durres. Toka ka nje siperfaqe totale prej 8260 m2 dhe ndodhet 600 metra larg nga autostrada. Eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi si ndertim fabrike, ferm,etj. Kjo toke eshte pa...

Magazine me qera prane zones se Maminasit ne Durres (DRR-216-3b) Cmimi:12.000 Euro

Magazina me qera ne rrugen dytesore te Maminasit ne Durres. Ndodhen buze rruge dytesore prane shume bizneseve dhe magazinave te ndryshme te zones perreth. Magazinat kane siperfaqe totale prej 5300 m2 te ndare ne 2650 m2 secila....

Toke dhe godine 2 - kateshe per shitje prane zones se Shijakut ne Durres (DRS-216-2b) Cmimi:500.000 Euro

Toke dhe ndertese 2 – kateshe per shitje ne zonen e Sallmones ne Durres. Pozicionohet ne mesin e rruges qe bashkon autostraden Durres-Tirane me 4 rruget e Shijakut. Toka ka nje siperfaqe prej 1070 m2 dhe 650 m2 ndertim ku per...

Apartament 2+1 per shitje te Shkembi i Kavajes ne Durres, rrjeshti i pare nga Deti , (DRS-216-1a) Cmimi:80.000 Euro

Apartament per shitje ne zonen e plazhit te Shkembi i Kavajes ne Durres. Apartamenti pozicionohet ne vijen e pare  nga zona e palzhit dhe ka pamje pjeserisht nga deti. Pallati eshte i ndertuar mire dhe ka te gjitha letrat e rr...

Vile nje kateshe per shitje ne zonen e Maminasit ne Durres (DRS-1215-1K) Cmimi:52.000 euro

Shtepi per shitje ne rrugen Panorama ne Maminas, Durres Shtepia pozicionohet ne nje koder vetem disa minuta larg autostrades Tirane-Durres. Me nje hapesire prej 120 m2 hapesire banimi; dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi,...

Zyra per shitje afer me Portin ne qytetin e Durresit ,(DRS-815-1a) Cmimi:1500 Eur/m2

Ambjent per zyra ne Durres. Zyrat ndodhen te rruga e re e Doganes perballe me portin.  Pozicionohen nje pallat te ri ne katin e dyte me fasada te medhaja xhami.  Ndahen ne 3 ambjente perkatesisht 110 m2 , 110 m2 dhe 147 m...

Vile 4-kateshe ne shitje ne Durres ,prane Rrotes se Kuqe (DRS-515-1m) Cmimi:450.000 Euro

Vile ne shitje ne rrugen Asti Gogoli ne Durres. Vila eshte 4-kateshe dhe pozicionohet prane rruges kryesore dhe shume prane plazhit. Eshte e ndertuar mbi nje truall me siperfaqe 700 m2 , dhe cdo kat ka 220 m2. E tere siperf...

Toke per shitje prane zones se Sukthit ne Durres (DRS-215-2b) Cmimi:31.000 Euro

Toke per shitje prane fshtatit Kulle te Sukthit. Pozicionohet prane rruges kryesore me dimensione 24 m2 * 100 m2. Toka ka siperfaqe prej 2.400 m2 me dalje direkt ne rruge. Kjo prone ka akses ne rrugen e Lalezit dhe ne autos...

Garsoniere per shitje prane Shkembit te Kavajes ne Durres (DRS-215-1b) Cmimi:22.000 Euro

Garsoniere per shitje prane bregdetit te Shkembit te Kavajes. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri por pa ashensor. Pallati ndodhet rreth 50 metra larg plazhit prane hotel Majestic.  Banesa ka nje siperfaqe prej...

Vile 2-kateshe ne shitje ne Rrushkull ne Durres (DRS-115-7r) Cmimi: 130.000 Euro

Vile ne shitje ne Rrushkull.Me nje siperfaqe totale prej 600 m2 dhe siperfaqe ndertimi 97.82 m2 eshte e organizuar ne 2 kate.Kati i pare eshte hapsire bosh, te cilen mund ta organizoni sipas deshires suaj.Kati i dyte me te njejte...

Apartament 1+1 per shitje ne plazhin e Durresit , (DRS-115-6a) Cmimi:40.000

Apartament per shitje ne Plazhin e Durresit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 50 m2 e ndare ne sallon bashkangjitur me kuzhinen , dhome gjumi, tualet , ballkon. Ofrohet komplet i mobiluar ne menyre bashkohore, kuzhina ka te gjitha...

Ambjent per zyra me qera ne Qender te Tiranes (TRR-913-1)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartame...

Cmimi:700 euro

Dy apartament 1+1 ne shitje te Zogu i Zi ne Tirane (TRS-913-2)
Tirane,Albania

Apartamente 1+1 ne shitje ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tiran...

Cmimi:1100 euro/m2

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-913-3)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apa...

Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera prane Gjykates ne Tirane (TRR-815-57m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-913-4)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:550 euro