Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Pogradec

Prona ne Pogradec

Gjeni dhe blini prona te ndryshme ne Pogradec, si apartamente, troje, shtepi, biznese.

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-614-20b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Aparta...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Saukut, Tirane (TRS-614-35j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tira...

Cmimi:233.000 Euro

Vile rezidenciale 3 - kateshe me qera prane Casa Italia ne Tirane (TRR-614-12b)
Tirane,Albania

Vile 3 – kateshe moderne me qera ne rrugen 29 - Nentori ne Tir...

Cmimi:3800 Euro

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-614-13j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Karl Topia ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRS-614-14j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Aparta...

Cmimi:275.000 Euro