Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shengjin

Vila 2 kateshe per shitje rruges per tek Rana e Hedhun ne Shengjin , Lezhe , (SHS-815-1a) Cmimi:265.000 Eur

Vila per shitje ne zonen e Shengjinit ne Lezhe. Ofrohen 2 vila 2 kateshe te sapoperfunduara, me arkitekture te brendshme dhe te jashtme njelloj. Vilat kane nje siperfaqe prej 101 m2 kati, te shtrira ne nje toke prej 1340 m2. ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kunes ne Shengjin , (SHS-715-2a) Cmimi:51.600 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kunes ne Shengjin. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me pamje nga deti. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 79.4 m2 dhe te shfrytezueshme 63 m2 duke ofruar sallon dhe nje dhome gjumi, ...

Apartament 2+1 per shitje afer me plazhin ne Shengjin , (SHS-715-1a) Cmimi:450 /m2

Apartament 2+1  ne shitje ne Plazhin e Shengjinit. Apartamenti ndodhet ne zonen e qytetit dhe rreth 50 m largesi nga bregdeti. Pallati eshte i ri dhe ndertim cilesor ku cdo apartament eshte i pajisur me hipoteke. Pozic...

Toke per shitje prane bregdetit te Shengjinit ne Shqiperi (ShS-215-1b) Cmimi:60.000 Euro

Toke per shitje prane rruges Shengjin – Kune. Ndodhet rreth 80 metra larg bregdetit me dalje ne rrugen kryesore te plazhit. Toka ka siperfaqe prej 460 m2 ne forme drejtkendeshi. Kjo prone eshte shume e pershtashme per...

Toke truall per shitje ne Lagunen e Kunes ne Shengjin, (SHS-1212-1) Cmimi:220.000

Toke truall per shitje ne lagunen e Kunes ne Shengjin te Lezhes. Me nje siperfaqe perj 4,795 m2 dhe 1,240 m2. Prona ndodhet ne zonen turistike te quajtur Laguna e Kunes, 11...

Apartamente per shitje ne Shengjin, (SHS-512-1) Cmimi:....

Apartamente per shitje ne Shengjin te Lezhes. Ne rrjeshtin e pare te bregdetit shiten apartamente te llojeve te ndryshme. Te punuara me punime cilesore dhe me shume stand...

Toke per shitje tek "Rera e Hedhur" ne Shengjin, (ShS-412-1) Cmimi:40 /m2

Toke per shitje tek “Rera e Hedhur“ ne Shengjin. Nje nga pjeset me te bukura te bregdetit Adriatik ju ofron nje hapesire toke prej 4452 m2. Pjese e gjelberuar...

Apartament 2 + 1 per shitje te pallatet Agimi ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-1215-8b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:79.000 Euro

Apartament 2+1 me qera afer rrethrrotulimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1215-9K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti...

Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1215-10K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane Apartament...

Cmimi:350 euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1215-11b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Cmimi:250 Euro

Ambjent per zyre me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1215-12b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozic...

Cmimi:270 Euro