Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Elbasan

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen 25 Nentori ne Elbasan (ELS-718-1E) Cmimi:23.500 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen 25 Nentori ne Elbasan. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.  Hyrja eshte e sapo rikonstruktuar dhe ka nje soxhorno, nje dhome gjumi, n...

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Elbasanit , (ELS-1117-1a) Cmimi:60.000 Euro

Apartament per shitje ne Elbasan prane shkolles Onufri. I pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe totale prej 120.4 m2 dhe siperfaqe e brendshme prej 109.3 m2 ofron sallon bashkangjitur e kuzhine, 2 dhoma gj...

Ambjent me qera ne rrugen 28 Nentori ne Elbasan , (ELR-712-1) Cmimi:700

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri multifunksional, ka nje siperfaqe prej 250 m2, ku 120 m2 jane ne faqen ballore te tij dhe 130 m2, jane ne pjesen anesore, me komunikim te vecante por te lidhura bashke. Ka mundesi magazinimi dh...

Apartament per shitje ne Elbasan, prane bankes BKT, (ELS-101-2) Cmimi:Okazion-Deal

Elbasan, Apartament 2+1 me siperfaqe 117 m2, e organizuar ne formen 2 + 1 me nje banjo dhe 2 ballkone, orientim jug-lindje ndodhur ne katin e XI te godines ne qender te Elba...

Zyre per shitje ne qender te qytetit te Elbasanit, afer Postes, (ELS-101-1) Cmimi:Okazion-Deal

Njesi komerciale 63m2, ndodhet ne katin e IV, te nje ndertimi te ri polifunksional 12 kateshe ne qender te qytetit Elbasan. Ne perberje te godines gjenden ambiente per zyra,...

Vile antike me QERA ne Elbasan (ELR-1001) Cmimi:500/per/month

Shtepi antike me Qera brenda mureve te kalase ne Elbasan. Shtepia eshte renovuar dhe kompletuar pa kompromise vetem pak vjet me pare. Pronari e ka arreduar shtepine per qejfin e tij, por duke qene se tani jeton ne Tirane, kerkon ta ja...

Truall per SHITJE ne Elbasan (ELS-1001) Cmimi:230,000

Truall per shitje 500+ m2, ne rrugen Janaq Kilica, te lagjes Partizani ne Elbasanit. Trualli eshte me hipoteke. Trualli ndodhet me pak se 10 min ne kembe nga qendra e Elbasanit. Me mundesi per bashkpunim me pronarin. Na ...

Apartament 2+1 me qera mbrapa gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane , (TRR-516-56a)
Tirane,Albania

Apartament me qera afer me rrugen e Elbasanit ne Tirane.   E p...

Cmimi:400 Euro

Vile 4 kateshe per shitje prane Gjykates se Apelit ne Tirane (TRS-516-57K)
Tirane,Albania

Vile 4 kateshe per shitje ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane. Vila ka...

Cmimi:690.000 euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne zonen e Kamzes ne Tirane (TRS-516-58b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Bulevardi Blu ne Kamez. Ndodhet ne ...

Cmimi:37.000 Euro

Vile 4 kateshe me qera prane ures se Tabakeve ne Tirane (TRR-616-1K)
Tirane,Albania

Vile 4 kateshe me qera ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane. Tre katet ...

Cmimi:2000 euro

Dyqan per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-616-2b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane rruges kryesore 200 metra larg Restorant Fres...

Cmimi:50.000 Euro