realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Prona ne Elbasan

Ambjent me qera ne rrugen 28 Nentori ne Elbasan , (ELR-712-1) Cmimi:700

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri multifunksional, ka nje siperfaqe prej 250 m2, ku 120 m2 jane ne faqen ballore te tij dhe 130 m2, jane ne pjesen anesore, me komunikim te vecante por te lidhura bashke. Ka mundesi magazinimi dhe a...

Apartament per shitje ne Elbasan, prane bankes BKT, (ELS-101-2) Cmimi:Okazion-Deal

Elbasan, Apartament 2+1 me siperfaqe 117 m2, e organizuar ne formen 2 + 1 me nje banjo dhe 2 ballkone, orientim jug-lindje ndodhur ne katin e XI te godines ne qender te Elba...

Zyre per shitje ne qender te qytetit te Elbasanit, afer Postes, (ELS-101-1) Cmimi:Okazion-Deal

Njesi komerciale 63m2, ndodhet ne katin e IV, te nje ndertimi te ri polifunksional 12 kateshe ne qender te qytetit Elbasan. Ne perberje te godines gjenden ambiente per zyra,...

Vile antike me QERA ne Elbasan (ELR-1001) Cmimi:500/per/month

Shtepi antike me Qera brenda mureve te kalase ne Elbasan. Shtepia eshte renovuar dhe kompletuar pa kompromise vetem pak vjet me pare. Pronari e ka arreduar shtepine per qejfin e tij, por duke qene se tani jeton ne Tirane, kerkon ta ja...

Truall per SHITJE ne Elbasan (ELS-1001) Cmimi:230,000

Truall per shitje 500+ m2, ne rrugen Janaq Kilica, te lagjes Partizani ne Elbasanit. Trualli eshte me hipoteke. Trualli ndodhet me pak se 10 min ne kembe nga qendra e Elbasanit. Me mundesi per bashkpunim me pronarin. Na ...

Apartament ne shitje tek ish Fabrika e Orizit ne Vlore, (VLS-101-11)
Vlore,Albania

Apartament 1+1 me siperfaqe 72 m2 dhe 27 m2 verande e organizuar me ...

Cmimi:400 /m2

Property Details >

Zyre per shitje ne qender te qytetit te Elbasanit, afer Postes, (ELS-101-1)
Elbasan,Albania

Njesi komerciale 63m2, ndodhet ne katin e IV, te nje ndertimi te ri ...

Cmimi:Okazion-Deal

Property Details >

Apartament per shitje ne Elbasan, prane bankes BKT, (ELS-101-2)
Elbasan,Albania

Elbasan, Apartament 2+1 me siperfaqe 117 m2, e organizuar ne formen ...

Cmimi:Okazion-Deal

Property Details >

Dyqan me qera tek Komuna e Parisit, perballe zyrave te Sigmes, (TRR-101-47)
Tirane,Albania

Dyqan me qera tek Komuna e Parisit, afer zyrave te Sigmes. Jepet nje...

Cmimi:400

Property Details >

Apartament 1+1 ne shitje afer shkolles se Baletit ne Tirane, (TRR-101-48)
Tirane,Albania

Apartament per shitje tek Shkolla e Baletit I mobiluar me nje stil m...

Cmimi:54.000

Property Details >