Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Golem

Garsonjere per shitje ne zonen e Golemit ne Durres (GLS-617-1L) Cmimi:26.000 Euro

Garsonjere per shitje ne nje kompleks te ri pallatesh ne Golem. Banesa pozicionohet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri. Ofron siperfaqe prej 26m2 te organizuar ne nje ambient ndenje sebashku me kuzhine, tualet dhe ball...

Apatament 1+1 per shitje ne zonen e Golemit ne Durres (GLS-217-1L) Cmimi:35.000 Euro

Apartament per shitje ne vijen e pare te plazhit ne Golem. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron administrim. Me siperfaqe prej 50m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. B...

Vile 2 kateshe per shitje ne plazhin e Golemit ne Durres (GLS-716-1K) Cmimi:200.000 euro

Vile 2 kateshe per shitje ne plazhin e Golemit ne Durres. Vila ndodhet ne nje kompleks modern dhe me punime mjaft cilesore. Ka nje hapesire prej 152.5 m2 te shperndare ne 2 kate ku: Kati i pare ka nje hapesire prej 76.25 m2...

Apartamente per shitje ne nje kompleks te ri prane plazhit te Golemit (GLS-416-1b) Cmimi:50.000 Euro

Apartamente per shitje prane rruges se Plazhit ne Golem. Pozicionohen disa metra larg bregdetit ne nje kompleks te ri pallatesh te perfunduar ne vitin 2014. Kompleksi ka 2 seksione te ngjitura me njera- tjetren me godine banimi 5-k...

Apartament 1+1 per shitje ne plazhin e Malit te Robit ne Golem , (GLS-415-2a) Cmimi:32.000

Apartament per shitje ne Malin e Robit ne Golem. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi mes pishave dhe ajrit te paster ne Golem, vetem 50 m larg nga vija bregdetare. Me nje siperfaqe t...

Apartament 1+1 per shitje ne plazhin e Malit te Robit ne Golem , (GLS-415-1a) Cmimi:32.000

Apartament per shitje ne Malin e Robit ne Golem. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi mes pishave dhe ajrit te paster ne Golem, vetem 50 m larg nga vija bregdetare. Me nje siperfaqe t...

Apartament 2 + 1 ne shitje ne Golem, Durres (GLS-714-1b) Cmimi:120.000

Apartament 2 + 1 per shitje prane Hotel Kapri prane Malit te Robit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert ne nje vile 4-kateshe.  Ka nje siperfaqe prej 82.26 m2 + 146.77 m2 ballkon. Ndahet ne sallon se bashku me kuzhin...

Vile per shitje ne zonen e plazhit te Golemit ne Kavaje , (GLS-414-3) Cmimi:150.000

Vile per shitje ne zonen e Golemit ne Kavaje. Vila pozicionohet prane nje fshati Turistik , ne nje zone te gjelberuar dhe shume te preferuar. Me nje siperfaqe te brendshme prej 102.71 m2 dhe siperfaqe te jashtme rrethuese 173.56 m2, du...

Apartament 1+1 per shitje e ne Golem, (TRS-414-2) Cmimi:40.000

Apartament per shitje ne zonen e Golemit, rruga Iliria. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks ndertesash 5 kateshe shume afer me detin dhe ne nje zone me ajer te paster dhe gjelberim perreth.  Apartamenti pozicionohet ne katin e...

Vile 3 kateshe per shitje ne plazhin e Golemit , (GLS-414-1) Cmimi:320.000

Vile per shitje ne  Golem Qerret. Vila ndodhet ne nje kompleks residencial vilashte mirembajtura 12 muajt e vitit. Perbehet nga 3 kate dhe papafingo, me nje siperfaqe totale prej 300 m2. E rrethuar me oborr te gjelberu...

Hotel per shitje ne Golem, Kavaje (GLS-214-1) Cmimi:1.500.000 euro

Hotel ne shitje ne Plazhin e Golemit ne Durres. Hoteli ndodhet ne koder te fshatit, 15 min larg nga vija bregdetare. Shtrihet ne nje truall prej 2090m2, me siperfaqe ndertimi 674 m2. Hoteli eshte rikonstruktuar dhe punuar m...

Apartament 1+1 ne shitje ne Plazhin e Golemit (GLS-1013-2) Cmimi:420 euro/m2

Apartament 1+1 ne shitje ngjitur me Kompleksin Xixa ne Golem. Apartamenti pozicionohet ne katin e V-te te pallatit, me siperfaqe 84 m2. Rreth 100 m larg bregut te detit, kjo banese ju ofron kushte shume te mira per te kaluar pushim...

Apartament 1+1 me qera afer sheshit Wilson ne Tirane (TRR-116-10K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane Apartamen...

Cmimi:400 euro

Apartament 3 + 1 me qera prane stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-116-11b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:450 Euro

Apartament 1+ 1 per zyre me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane (TRR-116-13b)
Tirane,Albania

Apartament per zyre me qera prane Arkives se Shtetit ne Tirane. Ndo...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-116-14b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:250 Euro

Apartament 3+1 me qera perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRR-116-15K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartament...

Cmimi:600 euro