Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Golem

Apartament 2+1 per shitje prane zones se plazhit ne Golem (GLS-919-1L) Cmimi:49.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje shume prane me Shkembin e Kavajes. Ndodhet ne katin e 1-re te banimit te nje pallati te ri vetem 50m nga zona e plazhit. Ofron siperfaqe te brendshme prej 74 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine,...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e plazhit ne Golem (GLS-419-1S) Cmimi:35.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e plazhit ne Golem. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 52 m2 e organizuar ne nje ambient ndenje me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, tualet dhe ba...

Apartament 1+1 per shitje prane zones se plazhit ne Golem (GLS-319-2S) Cmimi:45.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane zones se plazhit ne Golem. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 55 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Shtepia ...

Garsoniere per shitje ne zonen e plazhit ne Golem (GLS-319-1S) Cmimi:45.000 Euro

Garsoniere per shitje ne zonen e plazhit ne Golem. Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 52 m2 e organizuar ne nje ambient te hapur me kuzhine dhe nje tualet. Ofrohet e mobiluar me nje ar...

Apartament 2+1 per shitje prane zones se plazhit ne Golem (GLS-1118-1L) Cmimi:75.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane kompleksit Mak Albania ne Golem. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 3-katesh ne fshatin turistik Qetesia. Ofron siperfaqe totale prej 105 m2 dhe te brendshme 95.3 te organizuar ne sallon sebashku...

Garsonjere per shitje ne zonen e Golemit ne Durres (GLS-617-1L) Cmimi:26.000 Euro

Garsonjere per shitje ne nje kompleks te ri pallatesh ne Golem. Banesa pozicionohet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri. Ofron siperfaqe prej 26m2 te organizuar ne nje ambient ndenje sebashku me kuzhine, tualet dhe ball...

Apatament 1+1 per shitje ne zonen e Golemit ne Durres (GLS-217-1L) Cmimi:35.000 Euro

Apartament per shitje ne vijen e pare te plazhit ne Golem. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron administrim. Me siperfaqe prej 50m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. B...

Vile 2 kateshe per shitje ne plazhin e Golemit ne Durres (GLS-716-1K) Cmimi:200.000 euro

Vile 2 kateshe per shitje ne plazhin e Golemit ne Durres. Vila ndodhet ne nje kompleks modern dhe me punime mjaft cilesore. Ka nje hapesire prej 152.5 m2 te shperndare ne 2 kate ku: Kati i pare ka nje hapesire prej 76.25 m2...

Apartamente per shitje ne nje kompleks te ri prane plazhit te Golemit (GLS-416-1b) Cmimi:50.000 Euro

Apartamente per shitje prane rruges se Plazhit ne Golem. Pozicionohen disa metra larg bregdetit ne nje kompleks te ri pallatesh te perfunduar ne vitin 2014. Kompleksi ka 2 seksione te ngjitura me njera- tjetren me godine banimi 5-k...

Apartament 1+1 per shitje ne plazhin e Malit te Robit ne Golem , (GLS-415-2a) Cmimi:32.000

Apartament per shitje ne Malin e Robit ne Golem. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi mes pishave dhe ajrit te paster ne Golem, vetem 50 m larg nga vija bregdetare. Me nje siperfaqe t...

Apartament 1+1 per shitje ne plazhin e Malit te Robit ne Golem , (GLS-415-1a) Cmimi:32.000

Apartament per shitje ne Malin e Robit ne Golem. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi mes pishave dhe ajrit te paster ne Golem, vetem 50 m larg nga vija bregdetare. Me nje siperfaqe t...

Apartament 2 + 1 ne shitje ne Golem, Durres (GLS-714-1b) Cmimi:120.000

Apartament 2 + 1 per shitje prane Hotel Kapri prane Malit te Robit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert ne nje vile 4-kateshe.  Ka nje siperfaqe prej 82.26 m2 + 146.77 m2 ballkon. Ndahet ne sallon se bashku me kuzhin...

Ambjent per zyra me qera ne Qender te Tiranes (TRR-913-1)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartame...

Cmimi:700 euro

Dy apartament 1+1 ne shitje te Zogu i Zi ne Tirane (TRS-913-2)
Tirane,Albania

Apartamente 1+1 ne shitje ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tiran...

Cmimi:170.500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-913-3)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apa...

Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera prane Gjykates ne Tirane (TRR-815-57m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-913-4)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:600 euro