Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Kavaje

Apartament 2+1 ne shitje ne Malin e Robit ne Kavaje (KVS-718-1E) Cmimi:36.500 Euro

Apartament 2+1 ne shitje tek Mali i Robit ne Kavaje. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 66.37 m2. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri dhe eshte i organizuar ne nje soxhorno, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ai ...

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje ne qytetin e Kavajes (KVS-518-2L) Cmimi:95.000 Euro

Toke dhe ndertese 1-kateshe per shitje prane Shetitores Josif Budo ne Kavaje. Ofron siperfaqe toke prej 736 m2 dhe ndertim 156.5 m2. Pozicionohet shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte . Kjo prone mund te jete sh...

Vile 2-kateshe per shitje ne zonen e Qerretit ne Kavaje (KVS-518-1L) Cmimi:300.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne vijen e pare te ndertimeve nga deti ne Kavaje. Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 160m2 dhe siperfaqe toke 400 m2 te organizuar si me poshte: Ne katin e pare ndodhet salloni sebashku me kuzhinen, nje ...

Vile 2 kateshe per shitje ne fshatin Luz i Vogel te rrethit te Kavajes (KVS-318-1R) Cmimi:150.000 Euro

Vile per shitje prane qytetit te Kavajes. Vila e cila organizohet ne dy kate ndodhet ne fshatin Luz i Vogel te rrethit te Kavajes. Sipefaqja totale prej 230 m2 organizohet ne nje holl te madh ne katin e pare dhe ne 1 sallon, 3 dhom...

Apartament dupleks per shitje ne zonen e Qerretit ne Kavaje (KVS-616-1b) Cmimi:120.000 Euro

Apartament modern per shitje ne rrugen Qetesia prane kompleksit Mak Albania ne Kavaje. Pozicionohet rreth 50 metra larg bregdetit ne nje kompleks me vila dhe godina 4-kateshe. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-rt dhe ka ...

Vile 2 - kateshe per shitje ne zonen e Qerretit ne Kavaje (KVS-715-1b) Cmimi:300.000 Euro

Vile moderne per shitje ne rrugen Qetesia prane kompleksit Mak Albania ne Kavaje. Pozicionohet ne nje kompleks te ri vilash rreth 200 metra larg bregdetit. Vila ka siperfaqe toke prej 580 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 190 m2 e nda...

Toke per shitje prane bregdetit te Spilles ne Kavaje (KVS-415-1b) Cmimi:50.000 Euro

Toke per shitje ne rrugen e Pishave ne Spille te Kavajes. Pozicionohet rreth 50 m larg rruges kryesore dhe vetem disa minuta ne kembe larg bregdetit te bukur te Spilles. Toka ka siperfaqe prej 1.300 m2 ne formen e nje trapezi. ...

Toke per shitje prane bregdetit te Spilles ne Kavaje (KVS-215-1b) Cmimi:20.000 Euro

Toke per shitje ne rrugen e Pishave ne Spille te Kavajes. Pozicionohet rreth 200 m larg bregdetit te bukur te Spilles. Toka ka siperfaqe prej 1.000 m2 ne formen e nje drejtkendeshi. Prane saj ndodhen pishat shumevjecare te ...

Toke pyjore ne shitje te Mali i Robit, Golem, Kavaje (KVS-814-1j) Cmimi:636.000 Euro

Toke ne shitje prane Malit te Robit ne Kavaje. Toka pozicionohet rreth 300m larg bregut te detit. Ka nje siperfaqe prej 4243m2, buze rruges kryesore. Aktualisht eshte pyll, por qe mund te kthehet ne truall dhe te mund te nd...

Toke per shitje ne plazhin e Spilles ne Kavaje (KVS-714-1b) Cmimi:500.000 Euro

Toke per shitje ne rrugen e Pishave ne Spille ne Kavaje. Toka pozicionohet rreth 30 m nga deti i paster i Spilles dhe ka nje siperfaqe prej 5000 m2.  Ajo ndodhet buze rruge kryesore e cila ben te mundur dhe reklamimin e biznes...

Apartament duplex per shitje ne Plazhin e Gjeneralit , Kavaje (KVS-1112-1) Cmimi:85 000 Euro

Apartament per shitje (stil duplex) ne nje prej vilave te nje kompleksi rezidencial 2km ne te djathte te Spillese , ose 300 m vije bregdetare ne te majte te plazhit te Gjeneralit. ...

Toke per shitje ne plazhin e Spilles ne Kavaje, (KVS-1012-1) Cmimi:110 /m2

Toke per shitje ne plazhin e Spilles ne Kavaje. Toka pozicionohet rreth 100 m nga deti i paster dhe i pashfrytezuar i Spilles dhe ka nje siperfaqe prej 2900 m2. ...

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-619-9L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. N...

Cmimi:210.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-619-10S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje prane gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne rru...

Cmimi:145.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-619-11T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:97.000 Euro

Vile 2-kateshe prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-619-12L)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe per shitje ne rruges e Dibres ne Tirane. Vila ka sip...

Cmimi:75.000 Euro

Zyre duplex me qera ne Qender te Tiranes (TRR-619-13S)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3...

Cmimi:1000 Euro