Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Dhermi

Vile 2-kateshe per shitje prane zones se plazhit ne Dhermi (DHS-1018-1L) Cmimi:340.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne Dhermi. Ofron siperfaqe totale toke prej 1000m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 254 m2 te organizuar si me poshte: kat 1-re ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, nje dhome gjumi, tualet dhe verande....

Vile per shitje shume prane me plazhin ne Dhermi , (DHS-718-1a) Cmimi:155.000 Euro

Vile per shitje ne Dhermi, shume prane me zonen e plazhit, vetem 70 m larg. Nje kompleks i ri ndertimi qe ofron siguri dhe administrim gjate gjithe vitit. Vila ka nje siperfaqe 94 m2 duke u perbere nga 2 kate. Katet jane te...

Hotel luksoz per shitje ne plazhin e bukur te Drimadhes ne Dhermi , (DHS-1217-1a) Cmimi:2.000.000 Euro

Hotel luksoz per shitje ne nje nder plazhet me te bukura te Shqiperise, ne Drimadhe. Vetem 100 m larg bregdetit te ketij plazhi te bukur ofrohen 2 objekte te bashkangjitura per shitje.  I ndertuar sefundmi, me cilesi shume te larte ndertimi&n...

Apartament per shitje te residenca Tarraca e Ullinjeve ne Dhermi , (DHS-815-1a) Cmimi:125.000

Apartament 2+1 per shitje ne Dhermi, pjese e residences Tarraca e Ullinjeve. Pozicionohet vetem pak metra larg  pjeses se bregdetit ne nje kodrine me ajer te paster dhe me pamje te mrekullueshme nga deti. Me nje siperfaqe te b...

Apartament per shitje ne plazhin e Dhermiut, (DHS-512-1) Cmimi:1000 /m2

Apartament per shitje ne Dhermi, ne pjesen me te bukur te bregdetit Shqiptrae. ...

Vila Per Shitje ne Dhermi ( DHS1001 ) Cmimi:155.876 EU

Projekti me i ri i vendosur ne Kallam-Dhermi, rruges ku fillon te zbresesh per ne Gjirin e Drimadhesit.Apartamenti 2+1 ne ne Shitje ne Tarracen e Ullinjve, kati i I-re . Ky apartament eshte pjese e Kompleksit me pishine rezidenciale e cila do te jete...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Freskut ne Tirane (TRR-214-49j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Freskut ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:185 Euro

Bar Kafe ne shitje prane Fakultetit Juridik ne Tirane (TRS-214-53b)
Tirane,Albania

Lokal ne shitje prane ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ambjenti ...

Cmimi:207.900 Euro

Apartament dupleks modern me qera ne Residencen Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-214-55b)
Tirane,Albania

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e ...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-1216-50L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ...

Cmimi:104.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-214-56b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartam...

Cmimi:1.000 Euro