Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Qeparo

Truall per shitje ne bregdetin e Borshit ne Shqiperi (QRS-315-1m) Cmimi:171.000 Euro

Toke per shitje ne nje nga zonat me te preferuara te bregdetit Shqiptar. I pozicionuar ne vijen bregdetare te plazhit te Borshit. Trualli ka nje siperfaqe prej 1425 m2. Pozicionohet afer me rrugen kryesore dhe rreth 250 metra lar...

Toke per shitje prane bregdetit te Borshit ne Shqiperi (QRS-1214-2b) Cmimi:75.000 Euro

Toke per shitje ne rrugen Plazhi 2 ne bregdetin e Borshit ne Shqiperi. Pozicionohet buze rruges kryesore dhe rreth 300 metra larg bregdetit. Toka ka siperfaqe prej 1.000 m2 dhe ndodhet prane rruges kryesore. Vendi eshte nga...

Toke per shitje prane bregdetit te Borshit ne Shqiperi (QRS-1214-1b) Cmimi:67.500 Euro

Toke per shitje ne rrugen Plazhi 2 ne bregdetin e Borshit ne Shqiperi. Pozicionohet buze rruges kryesore dhe rreth 200 metra larg bregdetit. Toka ka siperfaqe prej 900 m2 me gjatesi 50 m2 dhe gjeresi 18 m2. Vendi eshte nga ...

Truall per SHITJE ne Qeparo, Himare | ne bregdet 10,000m2 | me Hipoteke (QRS-1001) Cmimi:3,500,000

Per Shitje kemi nje truall 10,000m2 ne Qeparo, Himare. Eshte prone e trasheguar, e regjistruar me Hipoteke. Prona ndodhet ne vije bregdetare. Perfshin edhe nje shtepi pushimi te sapo ndertuar, me pishini te madhe; gjithcka eshte ndertuar m...

Apartament 1+1 per shitje afer ne rrugen Albanopoli afer zyrave te Hipotekes ne Tirane , (TRS-1213-27b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane prane zyrav...

Cmimi:75.700 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane , (TRS-1213-28b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane, prane hipo...

Cmimi:99.000 Euro

Ambjent per zyra ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRS-1213-29)
Tirane,Albania

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apart...

Cmimi:108.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Brrylit ne Tirane (TRS-1213-30)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Aparta...

Cmimi:1300 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRS-1213-31)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartam...

Cmimi:115.000 euro