Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Himare

Toke per shitje ne bregdetin e Gjipes (HRS-819-1S) Cmimi:3.080.000 Euro

Toke per shitje ne bregdetin e Gjipes Ndodhet pak metra larg bregut te detit. Toka ka nje siperfaqe prej 44.000 m2 me statusin kullote e regjistruar ne ZRPP ne vitin 2006. Vendodhja shume prane detit eshte destinacioni perf...

Toke per shitje prane bregdetit te Jales (HRS-619-1S) Cmimi:1.800.000 Euro

Toke per shitje prane bregdetit te jales. Ndodhet rreth 1 km larg nga deti. Ka nje siperfaqe prej 120.000 m2 me statusin kullote i regjistruar nga ZRPP ne vitin 2006. Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje komp...

Hotel per shitje ne qender te Himares (HRS-319-1S) Cmimi:1.500.000 Euro

Ofrohen 2 objekte per shitje ne qender te Himares. Ndodhen ne lungomaren e re te Spilles, 20 metra nga deti. Objekti e pare ka nje siperfaqe prej 230 m2 e organizuar ne 2 kate ku perfshihen 4 dhoma, 1 apartament, 1 depo dhe verande...

Hapesire e madhe toke per shitje ne plazhin e Lukoves ne Himare , (HRS-517-1a) Cmimi:16.900.000 Euro

Toke per shitje ne plazhin e Lukoves, pjese e bashkise se Himares. Me nje siperfaqe prej 260.000 m2 me nje shtrirje nga poshte lart duke nisur nga pjesa e bregdetit deri lart duke u kryqezuar edhe me rrugen nacionale.   Shume ...

Toke per shitje ne zonen e Centralit te vjeter ne Himare (HRS-315-1b) Cmimi:229.000 Euro

Toke per shitje prane Bashkise se Himares. Pozicionohet buze rruge kryesore dhe njera ane e tokes kufizohet drejtperdrejte me rrugen. Toka ka siperfaqe prej 1348 m2 ne formen e nje trekendeshi. Ndodhet rreth 400 metra larg bregdeti...

Apartament 1+1 me qera shume prane Gardes ne Tirane (TRR-1218-34L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:350 Euro

Apartament modern 3+1 per shitje prane rruges Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-1218-35a)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje ne zonen e Selites ne Tirane, prane rug...

Cmimi:195.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane (TRR-1218-36S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane. ...

Cmimi:500 Euro

Dyqan dhe Biznes per shitje te zona e Brrylit, ne Tirane (TRS-1218-37S)
Tirane,Albania

Dyqan dhe Biznes per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane. N...

Cmimi:127.500 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Qendres Tregtare Toptani, ne Tirane (TRR-1218-38S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani, ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:1800 Euro