Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Fier

Toke dhe ndertese 4-kateshe per shitje ne Strume, Fier (FRS-819-1L) Cmimi:550.000 Euro

Toke dhe ndertese 4-kateshe per shitje ne rrethin e Fierit. Ofron siperfaqe toke prej 3500 m2, siperfaqe trualli prej 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 761.1 m2 te organizuar ne 4 kate si me poshte: Kati i pare me siperfaqe 195.1 dhe k...

Vile per shitje ne lagjen 16 Prilli, ne Fier (FRS-119-1S) Cmimi:230.000 Euro

Vile 2 kateshe per shitje ne lagjen 16 Prilli, ne Fier. Ka nje siperfaqe toke prej 500 m2 dhe siperfaqe te nderteses prej 195 m2. Ambienti aktualisht sherben si kopesht, ofrohet i mobiluar dhe organizohet si me poshte: Kati...

Bar-restorant per shitje prane Bashkise se Fierit , (FRS-917-1d) Cmimi:1.500.000 Euro

Bar-restorant per shitje prane Bashkise se Fierit. Restoranti ka nje siperfaqe totale 697 m2 te organizuar ne salle te madhe te hapur, kuzhine, bodrum, garazh , shtate tualete, dhe dy ambjente te tjera ku mund te perdoren per magazine ....

Dyqan ne shitje ne qytetin e Fierit , (FRS-715-1a) Cmimi:75.000

Dyqan me per shitje ne qytetin e Fierit. Dyqani ndodhet ne lagjen 29 Nentori shume afer me qendren e ketij qyteti dhe me nje pozicion strategjik per reklamim duke qene se eshte ne krah te rruges kryesore, me pamje nga rruga. Dyqani...

Vile 4-kateshe per qera ne qytetin e Fierit, (FRS-612-1) Cmimi:5000 $

Vile 4-kateshe me qera ne qytetin e Fierit. Kati i pare dhe i dyte i kesaj vile me siperfaqe 190 m2 jane shume ideale per tu kthyer edhe ne dyqane ose ne zyra per biznese...

Apartament 1+1 per shitje ne Fier ne rrugen Skenderbeu, (TRS-412-1) Cmimi:18.500 e

Shitet apartment 1+1 plus shtes me siperfaqje 56 m2 ne qytetin e Fierit ne lagjen Liri Gero. Perbehet nga dhoma e ndenjes dhe guzhina , 1 dhome gjumi dhe banjo. Apartame...

Ambjente per biznes me qera ne qytetin e Fierit, (FRR-212-1) Cmimi:3/m2

Ambjent per biznes me qera, ndodhet ne qytetin e Fierit ne rrugen Leonardo Murialdo. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 4000 m2, kati i dyte me gjatesi 100 m, gjeresi 40 m dhe l...

Apartament per shitje prane qendres ne qytetin e Fierit, (FRS-101-1) Cmimi:50.000

Ky apartament ne zemer te fierit ku munde te sodisesh nje pamje magjepse nga te dyja krahet e apartamenti nga lindja e ne perendim posedon nje siperfaqe te nje apartamenti P...

Toke per shitje ne zonen e Centralit te vjeter ne Himare (HRS-315-1b)
Himare,Albania

Toke per shitje prane Bashkise se Himares. Pozicionohet buze rruge ...

Cmimi:229.000 Euro

Zyra me qera ne qender te Tiranes (TRR-315-38m)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Pozicionohen ne katin...

Cmimi:10.500 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRS-315-39b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje prane sheshit Willson ne Tirane (TRS-315-40b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:140 000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-315-41b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane fakultetit Ekonomik ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:400 Euro