Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Lezhe

Vile 2 kateshe per shitje ne Tale ne Lezhe (LES-819-1S) Cmimi:220.000 euro

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen Gryke Lumi ne Lezhe. Vila ndodhet rreth 500m larg vijes bregdetare te Tales. Ka nje siperfaqe toke prej 1200 m2 dhe siperfaqe trualli prej 500 m2. Shtepia organizohet ne 2 kate respektivis...

Ndertese 5 kateshe per shitje prane spitalit te Lezhes , (LES-318-1a) Cmimi:450.000 Euro

Objekt per shitje ne qytetin e Lezhes. Ndertesa ndodhet brenda ne qytet shume afer me Spitalin Rajonal ne kete qytet. E ndertuar me nje cilesi te larte ndertimi, mund te funksionoje per shume lloje aktivitetesh si Spital, shkolle, ...

Vile 2-kateshe per shitje prane Qytetit te Lezhes (LES-917-1L) Cmimi:200.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne zonen e Manati ne Lezhe. Vila ndodhet  shume prane rruges kryesore. Ka nje siperfaqe toke prej 3400 m2 te ndare ne are prej 2900m2 dhe truall 500m2. Ndertimi ka siperfaqe prej 325.22m2, I n...

Toke per shitje ne lagjen Skenderbeu prane qytetit te Lezhes (LES-116-1b) Cmimi:160.000 Euro

Toke per shitje prane prane lumit Drin ne Lezhe. Ndodhet buze rruge dhe ka hyrje-dalje nga dy ane te saj. Kjo toke ka siperfaqe prej 950 m2 te rrethuar me mur guri ( gjeresi 60 cm , gjatesi 1 metra ) dhe  kangjella hekuri me l...

Vile 2 kateshe ne shitje ne periferi te Lezhes (LES-815-1m) Cmimi:190.000 Euro

Vile 2 kateshe ne shitje ne periferi te Lezhes. Lokalizohet ne Ishull Lezhe prane zones se Hotel Gjuetise. Me siperfaqe 188 m2 secili kat perbehet nga 4 dhoma gjumi , sallon, kuzhine, 3 tualete dhe garazhd per 3 vende parkimi. ...

Vile 3 - kateshe per shitje ne hyrje te qytetit te Lezhes (LES-714-1b) Cmimi:175.000 Euro

Vile 3-kateshe per shitje prane Postes Shqiptare ne Lezhe. Vila ndodhet  buze rruge, prane lumit Drin vetem 40 m larg autostrades kryesore. Eshte ndertuar ne vitin 2008 me arkitekt sipas stilit Italian ku e gjithe siperfaqja e...

Apartament me qera ne qytetin e Lezhes , (LER-1212-1) Cmimi:35.000 leke

Apartament me qera ne lagjen Beselidhja ne Lezhe. Apartamenti ka hapesira te bolleshme duke ofruar sallon bashkangjirur me guzhinen dhe pjesen e ngrenjes, 2 dhoma gjumi, banjo, 2 ...

Apartament 3 + 1 per shitje te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRS-414-4b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Apartam...

Cmimi:120 000 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRR-414-6b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Ap...

Cmimi:1300 Euro

Apartament 2 + 1 ne shitje prane Misto Mames ne Tirane (TRS-414-7b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Thoma Koxhaj ne Tirane. Apart...

Cmimi:460 Euro / m2

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-414-15b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.  Apartament...

Cmimi:570 Euro

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-414-3j)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne...

Cmimi:1400 euro