Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Velipoje

Toke per shitje buze detit ne plazhin e Velipojes, Shkoder (VLS-717-1K) Cmimi:120.000 Euro

Toke per shitje me 0 km distance nga deti ne Velipoje, Shkoder. Siperfaqja e truallit eshte 700 m2 qe ofrohet me nje ndertese 2 kateshe me siperfaqe totale prej 120 m2. Mund te jete nder vendet ideale te investohet per aktivitete t...

Toke dhe banese per shitje ne rrugen Shkoder-Velipoje (VLS-216-3b) Cmimi:175.000 Euro

Toke dhe banese per shitje prane zones Mbisuka ne Velipoje. Ndodhet buze rruge kryesore dhe rreth 4 km larg bregdetit. Toka ka nje siperfaqe prej 4856 m2 ndersa banesa ka siperfaqe prej 100 m2. Forma e tokes eshte e rregull...

Toke per shitje prane rruges Shkoder-Velipoje (VLS-216-2b) Cmimi:48.000 Euro

Toke per shitje prane zones Mbisuka ne Velipoje. Pozicionohet disa metra larg rruges kryesore dhe rreth 4 km nga bregdeti. Toka ka siperfaqe prej 3000 m2 ne formen e nje drejtkendeshi. Eshte e pershtatshme per shumellojshme...

Toke per shitje prane plazhit te Velipojes ne Shkoder (VLS-216-1K) Cmimi:70.000 Euro

Toke per shitje ne plazhin e Velipojes ne Shkoder Toka ka nje hapesire prej 3500 m2 shume prane rruges kryesore per ne plazhin e Velipojes. Ndodhet ne nje zone te qet dhe shume te preferuar nga turistet. Kjo prone eshte e p...

Truall dhe shtepi druri per shitje ne vijen e pare te plazhit te Velipojes , (VLS-1213-1) Cmimi:200.000 Euro

Shitet toke dhe shtepi druri ne bregdetin e Velipojes. Toka pozicionohet ne Pulaj te plazhit te Velipojes, vija e pare bregdetare. Ndodhet ne nje zone me plan studimi urbanistik te miratuar per ndertime me destinacionin sherbime. S...

Toke per shitje afer plazhit te Velipojes, Shkoder, (VLS-412-1) Cmimi:90 /m2

Toke per shitje ne plazhin e Velipojes ne Shkoder me dokumenta pronesie te regullta me siperfaqe 2200 m2. Pozicionohet ngjitur me shtepine e udheheqesave dhe me largesi 6...

Vile luksoze ne shitje te kompleksi Lura te Gjiri i Lalzit, Durres (GLS-218-1a)
Gjiri i Lalzit,Albania

Vile luksoze per shitje te Gjiri I Lalzit ne Tirane, ne kompleksin L...

Cmimi:750.000 Euro

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-218-64L)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vila ofron...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane, (TRS-218-65d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartam...

Cmimi:76.000 Euro

Apartament per shitje prane zones se Shkolles se Bashkuar ne Tirane (TRS-218-66R)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane shkolles Bajram Curri ne Tirane. Aparta...

Cmimi:62.000 Euro

Apartrament 2+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-218-67L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:350 Euro