Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Gjiri Lalzit

Toke ne shitje prane shkolles Armathe ne Gjirin e Lalzit (GLS-918-3E) Cmimi:67.200 Euro

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, prane shkolles Armathe ne Gjirin e Lalzit. Toka ka nje siperfaqe prej 5600 m2. Ndodhet 300 m mbi rrugen kryesore qe shkon per tek Gjiri i Lalzit. Prona gjendet ne Babush. Aty mund te nder...

Toke per shitje ne fshtin Shkalle ne Gjirin e Lalzit (GLS-918-2E) Cmimi:49100 Euro

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, ne Gjirin e Lalzit. Toka ka nje siperfaqe prej 4910 m2. Ndodhet 1 km nen rrugen kryesore qe shkon per tek Gjiri I Lalzit. Prona gjendet ne lagjen Mani i Dyte i Balles. Mund te per...

Toke per shitje ne fshatin Shkalle ne Gjirin e Lalzit (GLS-918-1E) Cmimi:43.440 Euro

Toke per shitje ne rrugen Hoxha ne fshatin Shkalle, ne Gjirin e Lalzit. Toka eshte gjithsej 3620 m2, nga e cila 3220 m2 eshte are dhe 400 m2 eshte truall. Pozicionohet brenda vijes se verdhe ne qender ne Shkalle. Ndodhet 50...

Apartament 2+1 ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit (GLS-818-3E) Cmimi:84.970 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit. Ndodhet ne katin e I- re nje ndertese tre kateshe, pjese e nje kompleksi rezidencial banimi. Pozicionimi ne kete kat ofron edhe nje oborr prej 40 m2. Siperfaqja prej 83 ...

Vile ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit (GLS-818-2E) Cmimi:232.630 Euro

Vile ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit. Vila 2 kateshe ndodhet ne brezin e trete te vilave te nje kompleksi rezidencial banimi.  Siperfaqja e parceles eshte 424.4 m2. Siperfaqja e ndertimit eshte 174.2 m2. Kati i pare o...

Apartament 1+1 ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit (GLS-818-1E) Cmimi:77.220 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne Hamallaj tek Gjiri i Lalzit. Ndodhet ne katin e III-te nje ndertese tre kateshe. Prona eshte pjese e nje kompleksi rezidencial banimi. Siperfaqja prej 78 m2 organizohet ne nje kuzhine te vecuar, sallon t...

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit (GLS-718-1E) Cmimi:150.000 Euro

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres. Toka ka nje siperfaqe prej 1250 m2 dhe ka dokument te rregullt hipotekor. Ajo pozicionohet ne afersi te rruges kryesore dhe gjendet ne nje zone ku sipas plan...

Vile luksoze ne shitje te kompleksi Lura te Gjiri i Lalzit, Durres (GLS-218-1a) Cmimi:750.000 Euro

Vile luksoze per shitje te Gjiri I Lalzit ne Tirane, ne kompleksin Lura. Ne nje nga komplekset me te preferuara dhe me modern, pozicionohet ne vijen e pare nga deti, i rrethuar me peme, me oborr te madh te gjelberuar . Cilesohet si...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Hamallaj, Durres (GLS-617-3L) Cmimi:78.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres. Pozicionohet ne katin e pare te banimit me orientim nga perendimi. Banesa ka siperfaqe totale prej 82.1m2 dhe siperfaqe te brendshme 73.2m2  te ndare ne sallon bashke me ...

Apartament 2+1 per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-617-2L) Cmimi:85.000 Euro

Apartament  per shitje ne kompleksin e ri “Vala Mar” ne zonen e Hamallaj. Ndodhet ne katin perdhe me siperfaqe totale 88.2 m2 dhe siperfaqe te brendshme 73.3 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, k...

Vile 2-kateshe per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-617-1L) Cmimi:240.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne rreshtin e dyte te vilave ne Kompleksin Vala Mar. Vila ka siperfaqe nderitmi prej 174.2 m2 dhe siperfaqe toke prej 450m2 te organizuar ne 2 kate si me poshte: Kati pare me siperfaqe 87.4 m2 eshte i orga...

Vila luksoze dhe apartamente per shitje tek Kepi i Rodonit , (GLS-317-1a) Cmimi:...

Vila luksoze per shitje ne nje nga pjeset me te bukura te gjithe bregdetit shqiptar, tek Kepi i Rodonit. Te pozicionuar ne nje kodrine, vetem pak metra larg detit , me nje shteg te punuar me dru qe te con direkt tek gjiri privat  dhe ...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-214-16b)
Tirane,Albania

Apartament  2 + 1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. A...

Cmimi:500 Euro

Dyqan me qera ne qender te Tiranes (TRR-315-37m)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. I lokalizuar ne...

Cmimi:225 Euro

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-1114-4b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera prane Fakultetit Ekonomik te Tiranes. N...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-914-1j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Apartam...

Cmimi:350 euro

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-715-48m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. A...

Cmimi:450 Euro