Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Gjiri Lalzit

Vile luksoze ne shitje te kompleksi Lura te Gjiri i Lalzit, Durres (GLS-218-1a) Cmimi:1,200,000 Euro

Vile luksoze per shitje te Gjiri I Lalzit ne Tirane, ne kompleksin Lura. Ne nje nga komplekset me te preferuara dhe me modern, pozicionohet ne vijen e pare nga deti, i rrethuar me peme, me oborr te madh te gjelberuar . Cilesohet si...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Hamallaj, Durres (GLS-617-3L) Cmimi:78.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres. Pozicionohet ne katin e pare te banimit me orientim nga perendimi. Banesa ka siperfaqe totale prej 82.1m2 dhe siperfaqe te brendshme 73.2m2  te ndare ne sallon bashke me ...

Apartament 2+1 per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-617-2L) Cmimi:85.000 Euro

Apartament  per shitje ne kompleksin e ri “Vala Mar” ne zonen e Hamallaj. Ndodhet ne katin perdhe me siperfaqe totale 88.2 m2 dhe siperfaqe te brendshme 73.3 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, k...

Vile 2-kateshe per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-617-1L) Cmimi:240.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne rreshtin e dyte te vilave ne Kompleksin Vala Mar. Vila ka siperfaqe nderitmi prej 174.2 m2 dhe siperfaqe toke prej 450m2 te organizuar ne 2 kate si me poshte: Kati pare me siperfaqe 87.4 m2 eshte i orga...

Vila luksoze dhe apartamente per shitje tek Kepi i Rodonit , (GLS-317-1a) Cmimi:...

Vila luksoze per shitje ne nje nga pjeset me te bukura te gjithe bregdetit shqiptar, tek Kepi i Rodonit. Te pozicionuar ne nje kodrine, vetem pak metra larg detit , me nje shteg te punuar me dru qe te con direkt tek gjiri privat  dhe ...

Toke per shitje prane Gjirit te Lalzit ne Durres (GLS-416-1b) Cmimi:30.000 Euro

Toke per shitje ne krah te plazhit Shen Pjeter ne Durres. Pozicionohet rreth 1000 metra larg plazhit. Toka ka siperfaqe prej 500 m2. Kjo prone mund te jete nje mundesi shume e mire investimi ne te ardhmen, pasi vlera e saj ...

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres (GLS-216-1K) Cmimi:115.000 euro

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres. Toka ka nje siperfaqe prej 3000 m2 dhe shtrihet ne nje koder shume prane rruges kryesore te Gjirit te Lalzit dhe shume pak kilometra larg detit. Kjo prone eshte e pershtatshme per ndert...

Apartament 2+1 per shitje ne plazhin e Gjirit te Lalzit, (GLS-615-1a) Cmimi:67.000

Apartament per shitje te Gjiri I Lalzit ne Tirane. Pjese e nje kompleksi turistik me vila dhe apartamente ne mes te pishave dhe shume prane me pjesen e bregdetit. Me nje siperfaqe te brendshme prej 75.5m2 ofron sallon bashkangjitur...

Hotel ne shitje ne Gjirin e Lalzit (GLS-114-4) Cmimi:350.000 euro

 Hotel ne shitje te Gjiri i Lalzit. Godina eshte ndertuar ne vitin 1995, e projektuar per hotel. Shtrihet ne nje truall prej 950 m2, me letra te rregullta pronesie.Cdo kat ofron rreth 175 m2, ku kati i pare eshte ndare ne 3 ...

Toke ne shitje ne Gjirin e Lalzit (GLS-114-1) Cmimi:170.000 Euro

Toke bujqesore ne shitje ne Gjirin e Lalzit. Toka shtrihet ne nje zone kodrinore, rreth 300m larg bregut te detit.Ka nje siperfaqe prej 2000 m2 ne te cilen mund te ndertohet vile ose hotel. Prane kesaj zone kane filluar dhe ndert...

Apartament 2+1 ne shitje tek Gjiri i Lalzit (GLS-215-1m) Cmimi:75.000 Euro

Apartament ne shitje ne Fshatin Turistik Lura I , tek Gjiri i Lalzit.Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re 3-kateshe me punime shume cilesore. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70m2 i organizuar ne sallon i bashkangjitur me kuzhine...

Vile ne shitje ne Gjirin e Lalzit (GLS-114-1) Cmimi:280.000 Euro

Vile 2-kateshe ne shitje ne Gjirin e Lalzit. Vila shtrihet ne nje truall prej 1300m2, ku secili kat ofron nga 100 m2. Ndodhet rreth 5 min larg bregut te deti, duke ju ofruar ajrin dhe bukurine e zones. Aktualisht kati i pare eshte I organizuar ne ...

Apartament 2+1 per zyra me qera prane Ministrise se Integrimit ne Tirane (TRR-1113-38)
Tirane,Albania

Apartament me qera per zyra ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. ...

Cmimi:500 euro

Apartament 1+1 per qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-316-11K)
Tirane,Albania

Apartament  1+1 me qera ne Sheshin Willson ne Tirane. Apartame...

Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane , (TRS-1113-39)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.  Aparta...

Cmimi:600 /m2

Apartament 2+1 ne shitje te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRS-814-23j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Aparta...

Cmimi:105.000 euro

Apartament papafingo me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1113-40)
Tirane,Albania

Apartament papafingo 3+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartame...

Cmimi:800 euro