Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Mirdite

Kompleks blegtoral per shitje afer qytetit te Rreshenit ne Mirdite , (MRS-1117-1a) Cmimi:230.000 Euro

Kompleks i prodhimit dhe i rritjes se derrave ne Mirdite. Ndodhet ne fshatin Tarazh vetem 3 km nga qyteti i Rreshenit dhe 100 m nga rruga nacionale Rreshen-Burrel, ne breg te Lumit Zmeja. Kompleksi eshte ndertuar ne vitin 2011-2012...

Shitet Hidrocentral ne zonen e Mirdites, vetem 800 m nga rruga e Kombit, (MRS-114-1) Cmimi:2.200.000

Shitet Hidrocentral ne zonen e Mirdites, vetem 800 m larg autostrades se Kombit. I pozicionuar ne fshatin Fan, duke marre nje dege te lumit Fan, e cila eshte me renie te lire. Hidrocentrali eshte i ri dhe shume modern, i ndertuar me te gjitha para...

Bar-Restorant per shitje ne qytetin e Rreshenit, Mirdite, (RRS-913-1) Cmimi:300.000

Bar Restorant ne shitje ne qytetin e Rreshenit. Siperfaqja totale eshtte rreth 2000 m2 ne qender te tregut te ketij qyteti dhe siperfaqe ndertimi jane rreth 250 m2 qe aktualisht perdoret si bar restoranet. Ndertesa ka mundesi te ng...

Hapesire e madhe per dyqan ne shitje ne qytetin e Rreshenit, Mirdite (RRS-101-1) Cmimi:600.000

Hapesire e madhe per dyqan per shitje ose qera. Kjo prone eshte perafersish...

Apartament 1+1 me qera shume prane Gardes ne Tirane (TRR-1218-34L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:350 Euro

Apartament modern 3+1 per shitje prane rruges Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-1218-35a)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje ne zonen e Selites ne Tirane, prane rug...

Cmimi:195.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane (TRR-1218-36S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane. ...

Cmimi:500 Euro

Dyqan dhe Biznes per shitje te zona e Brrylit, ne Tirane (TRS-1218-37S)
Tirane,Albania

Dyqan dhe Biznes per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane. N...

Cmimi:127.500 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Qendres Tregtare Toptani, ne Tirane (TRR-1218-38S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani, ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:1800 Euro