Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Lushnje

Toke per shitje ne Autostraden Lushnje-Fier (LUS-118-1R) Cmimi:74.980 Euro

Toke per shitje ne afersi te Lushnjes, ne autostraden Lushnje-Fier. Toka ndodhet ne kilometrin 7 te autostrades, prane Kompleksit Joti. Ka nje siperfaqe prej 3749 m2 me statusin are dhe pozicionohet ne vijen e pare ngjitur me rruge...

Toke per shitje prane Rrethit te Lushnjes (LUS-417-1L) Cmimi:23.000 Euro

Toke per shitje ne Rrugen e Pezes prane zones se Çermes. Ofron siperfaqe prej 8.940 m2  te ndare ne dy parcela. Toka eshte e mbjelle me produkte te ndryshme bujqesore duke ofruar mundesi investimi. Gjithashtu es...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi ne Lushnje (LUS-217-1L) Cmimi:45.000 Euro

Apartament per shitje prane Qendres se qytetit ne Lushnje. Ndodhet ne katin e 8-te ten je pallati te ri qe ofron administrim dhe ashensor. Me siperfaqe totale prej 105m2 eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gju...

Godine 2 kateshe per shitje ne fshatin Bubullime ne Lushnje (LUS-416-1K) Cmimi:280.000 euro

Godine 2 kateshe per shitje ne fshatin Bubullime ne Lushnje. Godina ka nje hapesire te brendeshme 840 m2 dhe eshte e ndertuar ne nje parcel toke prej 1800 m2 shume prane kishes ortodokse te fshatit. Kati i pare ka nje hapesire prej...

Ndertese 4- kateshe per shitje prane qytetit te Lushnjes (LUS-216-3b) Cmimi:200.000 Euro

Ndertese biznesi per shitje te Shetitorja e Palmave ne Lushnje. Pozicionohet buze rruge kryesore me siperfaqe ndertimi prej 660 m2. Ndertimi nuk eshte perfunduar ende dhe eshte ndare ne 4-kate si me poshte: Kati i pare i sa...

Toke dhe godine Mobilierie prane qytetit te Lushnjes (LUS-216-2b) Cmimi:300.000 Euro

Toke dhe Mobilieri per shitje te Shetitorja e Palmave ne Lushnje. Pozicionohet buze rruge kryesore prane fabrikes se tullave. Toka ka siperfaqe prej 2400 m2 ndersa ndertimi me siperfaqe prej 1000 m2 e ndare ne 2 reparte te ndryshme...

Toke dhe pike karburanti per shitje ne autostraden e Lushnjes (LUS-216-1b) Cmimi:350.000 Euro

Toke dhe ndertim per karburant per shitje ne autostarden Rrogozhine-Lushnje. Pozicionohet buze rruge kryesore prane rrethrrotullimit te Plugut. Toka ka siperfaqe prej 4000 m2 dhe ndertim prej 1280 m2. Ndertimi eshte cilesor...

Ndertese 3 kateshe me qera ne qender te qytetit te Lushnjes, (LUR-414-1) Cmimi:3€/m2

Ndertese 4 kateshe me qera ne qender te  qytetit te Lushnjes. Ndertesa ka formen e nje trageti ne qe pershkohet dhe perbehet nga 3 kate. Ky ambjent eshte i parregulluar edhe ka kushtet e favorshme per cdo lloji aktivititeti apo bi...

Apartament per shitje ne qytetin e Lushnjes, ne lagjia 'Clirimi', (LUS-101-2) Cmimi:30.000 €

Apartament per shitje ne Lushnje ne lagjen ‘Clirimi’. Ne katin e pare te kesaj ndertese  ndodhet ky apartament ne nje vend strategjik si per te jetuar as...

Shtepi per shitje ne fshatin Thane te Lushnjes, (LUS-101-1) Cmimi:35.000 €

Shtepi 2+1 (banese 1 kateshe) ne fshatin Thane te Lushnjes. Shtepia ndodhet afer liqenit te Thanes, e distancuar nga banesat e tjera dhe 5km nga rruga kryesore per ne Lushnj...

Apartament 2+1 per shitje te rruga e Elbasanit ne Tirane , (TRS-1213-11)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:1340 €/m2

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane , (TRS-1213-12b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1  per shitje te rruga Jordan Misja ne Tirane ose ...

Cmimi:54.000 Euro

Apartament per zyra 1+1 me qera ne qender te Tiranes , (TRR-1213-13b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 e qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne ...

Cmimi:500 €

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Tiranes , (TRS-1213-14b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Tiranes. Apartament ndodhet ...

Cmimi:120.000 €

Apartament 2+1 per shitje te Selvia ne Tirane , (TRS-1213-15b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres te Selvia ne Tirane. A...

Cmimi:110.000 €