Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shkoder

Toke per shitje ne fshatin Kosmac ne Shkoder (SHS-619-1S) Cmimi:49.000 Euro

Toke per shitje ne fshatin Kosmac, prane rruges kryesore ne Shkoder. Ka nje siperfaqe totale prej 7500 m2. Toka ka statuin truall dhe eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile ose per qellime biznesi duke qene se ndodhet ...

Hotel, Restorant dhe Karburant per shitje ne superstarden Lezhe-Shkoder (SHS-216-1b) Cmimi:1.250.000 Euro

Hotel dhe Karburant per shitje prane Bushatit ne Shkoder. Pozicionohet buze rruge nacionale me siperfaqe ndertimi prej 6400 m2 dhe toke prej 6800 m2. Ne siperfaqen e tokes prej 4800 m2 jane ndertuar edhe objektet si me poshte nders...

Ndertese 5-kateshe me qera ne qytetin e Shkodres, Shqiperi (SHR-114-1) Cmimi:...

Godine 5-kateshe me qera ne Sheshin Rus i Madh, rruga Martin Camaj ne Shkoder-Shqiperi. Ndertesa ndodhet ne nje nga lagjet me te njohura te qytetit te Shkodres, ne rrugen kryesore dhe qendrore te qytetit. ...

Apartament 2+1 per shitje ne qender te qytetit te Shkodres, (SHS-113-1) Cmimi:43.000

Apartament per shitje ne qender te qytetit te Shkodres. Me nje siperfaqe prej 94 m2 i sapo restauruar me te gjitha kushtet me moderne per ...

Vile dykateshe per shitje ne Shkoder rruga Luigj Gurakuqi, (SH-312-1) Cmimi:100.000

Vile per shitje ne Shkoder, rruga Luigj Gurakuqi. Vila eshte dykateshe dhe ne katin e pare perbehet nga soxhiorno, guzhine+ aneks, 1 dhoma gjumi dhe nje banjo ndersa ne k...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane (TRR-814-33j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:900 euro

Dyqan ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-914-33j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.Dyqani n...

Cmimi:1800 euro/m2

Apartament 1 + 1 per shitje prane Shkembit e Kavajes ne Durres (DRS-814-2b)
Durres,Albania

Apartament per shitje te Shkembi i Kavajes.Banesa ndodhet ne katin e...

Cmimi:38.000 Euro

Apartament 2 +1 per shitje prane rruges Dervish Hatixhe ne Tirane (TRS-814-35b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Shkolles 9-vjecare Lidhja e Prizrenit. ...

Cmimi:185.000 Euro

Okazion ne shitje pas Xhamise, te Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-814-36j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Apart...

Cmimi:45.000 euro