Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
KĂ«rko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shkoder

Hotel, Restorant dhe Karburant per shitje ne superstarden Lezhe-Shkoder (SHS-216-1b) Cmimi:1.250.000 Euro

Hotel dhe Karburant per shitje prane Bushatit ne Shkoder. Pozicionohet buze rruge nacionale me siperfaqe ndertimi prej 6400 m2 dhe toke prej 6800 m2. Ne siperfaqen e tokes prej 4800 m2 jane ndertuar edhe objektet si me poshte nders...

Ndertese 5-kateshe me qera ne qytetin e Shkodres, Shqiperi (SHR-114-1) Cmimi:...

Godine 5-kateshe me qera ne Sheshin Rus i Madh, rruga Martin Camaj ne Shkoder-Shqiperi. Ndertesa ndodhet ne nje nga lagjet me te njohura te qytetit te Shkodres, ne rrugen kryesore dhe qendrore te qytetit. ...

Apartament 2+1 per shitje ne qender te qytetit te Shkodres, (SHS-113-1) Cmimi:43.000 €

Apartament per shitje ne qender te qytetit te Shkodres. Me nje siperfaqe prej 94 m2 i sapo restauruar me te gjitha kushtet me moderne per ...

Vile dykateshe per shitje ne Shkoder rruga Luigj Gurakuqi, (SH-312-1) Cmimi:100.000 €

Vile per shitje ne Shkoder, rruga Luigj Gurakuqi. Vila eshte dykateshe dhe ne katin e pare perbehet nga soxhiorno, guzhine+ aneks, 1 dhoma gjumi dhe nje banjo ndersa ne k...

Garsoniere ne shitje ne qender te Vlores , (VLS-101-4)
Vlore,Albania

Ne zemer te Vlores afer hotel ‘Pavarsia‘ mund te gjeni  garsoni...

Cmimi:470 €/m2

Apartament me qera tek rruga Don Bosko, kompleksi Vizion + , (TRR-101-22)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko,kompleksi Vizion+.Nje apartam...

Cmimi:500 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-613-15)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartame...

Cmimi:500 euro

Apartament me qera tek rruga Myslym Shyri, afer AlbTelekomit , (TRR-101-23)
Tirane,Albania

Ky apartament ju jep mundesine te jetoni  ne nje shptepi modern...

Cmimi:650€

Apartament me qera tek rruga 'Abdyl Frasheri 'ne Tirane, (TRR-101-24)
Tirane,Albania

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te n...

Cmimi:600 €