Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Korce

Vile 2 kateshe per shitje afer qendres se Korces (TRS-1216-39d) Cmimi:280.000 euro

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Emin Duraku ne Korce. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 376 m2 dhe oborr 400 m2. Kati i pare eshte i organizuar ne kuzhine, sallon, dy dhoma dhe tualet. Kati i dyte eshte i organizu...

Vile 2 kateshe ne shitje ne Qytetin e Korces (KOS-514-1j) Cmimi:110.000 euro

Vile ne shitje ne lagjen e Punetoreve ne Korce. Vila ka nje siperfaqe prej 173m2 ndertim ne cdo kat, ku: -Kati bodrum i cili perfshin dhe garazh; -kati i pare i organizuar ne sallon ndenje, kuzhine e vecante, 3 dhoma dhe tu...

Apartament 3 + 1 per shitje te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRS-414-4b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Apartam...

Cmimi:120 000 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRR-414-6b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Ap...

Cmimi:1300 Euro

Apartament 2 + 1 ne shitje prane Misto Mames ne Tirane (TRS-414-7b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Thoma Koxhaj ne Tirane. Apart...

Cmimi:460 Euro / m2

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRR-414-15b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.  Apartament...

Cmimi:570 Euro

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-414-3j)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne...

Cmimi:1400 euro