Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Kruje

Truall dhe shtepi ne shitje ne Fushe Kruje (KRS-1118-1E) Cmimi:350.000 Euro

Truall dhe shtepi ne shitje ne Larushk, ne Fushe-Kruje. Trualli ka nje siperfaqe prej 7650 m2, kurse shtepia eshte 1 kateshe dhe ka nje siperfaqe prej 122 m2. Trualli eshte i mbjelle me peme te ndryshme frutore. Shtepia per...

Vile 3-kateshe per shitje ne Budull ne zonen e Krujes (KRS-818-1L) Cmimi:135.000 Euro

Vile 3-kateshe per shitje be Budull shume prane zone se Fushe-Prezes. Vila ka siperfaqe totale toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 237 m2 te organizuar ne dy kate si me poshte: Kati pare 116 m2 organizohet ne sallon te ...

Toke per shitje prane Ures se Gjoles ne Fushe - Kruje ne Shqiperi (KRS-416-1b) Cmimi:135.000 Euro

Toke per shitje te Ura e Gjoles prane zones Fushe – Kruje. Ka nje siperfaqe prej 1750 m2 ne formen e nje drejtkendeshi. Toka kufizohet ne dy anet e saj me rruge. Prane saj do te gjeni magazina, kapanone, shtepi banimi...

Hotel ne shitje ne Fushe-Kruje ne Shqiperi (KRS-714-1j) Cmimi:750.000 euro

Hotel ne shitje prane Autostrades FusheKruje-Lezhe. Hoteli gjendet buze rruges kryesore, me mundesi shume te mira reklamimi. Shtrihet ne nje truall prej 1050m2, me oborr dhe vende parkimi perpara. Siperfaqja e ndertimit pre...

Apartament 1+1 per shitje brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-618-7L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. ...

Cmimi:61.200 Euro

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane , (TRR-618-8a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.  Aparta...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-618-9T)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Shkozes ne Tirane (TRS-618-10L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:55.000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-618-11d)
Tirane,Albania

Apartamenti 3+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:1200 Euro