Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Berat

Dyqan per shitje ne lagjen Tafil Skendo ne Kucove, Berat (BRS-116-1K) Cmimi:23.000 euro

Dyqan per shitje ne Lagjen Tafil Skendo ne Kucove Dyqani ndodhet ne godine nje kateshe shume prane qendres se Kucoves. Me nje hapesire prej 31 m2 ofron hapesire te madhe dhe nje tualet. Ambienti eshte i pershtatshem per llo...

Vile 3 - kateshe per shitje prane stadiumit Tomorri ne Berat (BRS-315-1b) Cmimi:280.000 Euro

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen 5-Maji ne Berat. Ndodhet ne rrugen kryesore prane qendres se qytetit. Vila ka siperfaqe toke prej 360 m2 dhe 540 m2 ndertim I cili eshte ndare ne 180 m2 ne cdo kat. Kati i pare I saj perf...

Vile 2 kateshe me qera, pjese e nje rezidence ne Lunder , Tirane , (TRR-1116-18a)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Ti...

Cmimi:2500 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane Ures se Tabakeve ne Tirane (TRS-816-19K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.  ...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne krah te rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-816-18b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:250 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane (TRR-816-20K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Emin Duraku ne Tirane. Aparta...

Cmimi:700 euro

Apartament 2 + 1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-816-21b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:350 Euro