Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Mat
Siperfaqja -3000 m2
Cmimi - 60.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne Klos, ne rrethin e Matit (MTS-915-1b)

Toke per shitje ne rrugen Peshkopi-Maqellare prane Burrelit.

Pozicionohet ne krah te rruges kryesore, ne formen e nje drejtkendeshi.

Toka ka siperfaqe prej 3000 m2 me hyrje dalje direkt ne rrugen kryesore.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, kompani prodhimi ose sherbimi, servis por edhe per banim.

Zona eshte e qete dhe po zhvillohet shume kohet e fundit. 

Toka ndodhet prane ktheses se Cerujes, Burrelit dhe Bulqizes.

Certifikate te rregullt pronesie me statusin are.

Cmimi 60.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane (TRS-1114-24j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje prane rruges “4 Deshmoret” ne T...

Cmimi:950 euro/m2

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane (TRS-1114-26b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Gardes se Republikes ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:1.500 Euro / m2

Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-315-61b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:73.000 Euro

Apartament papafingo 3+1 ne shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-1114-28j)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje prane Kompleksit Colombo ne Tirane.Banesa n...

Cmimi:290.000 euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Piramides ne Tirane (TRS-1114-29b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ...

Cmimi:529.700 Euro