Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Mat
Siperfaqja -3000 m2
Cmimi - 60.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne Klos, ne rrethin e Matit (MTS-915-1b)

Toke per shitje ne rrugen Peshkopi-Maqellare prane Burrelit.

Pozicionohet ne krah te rruges kryesore, ne formen e nje drejtkendeshi.

Toka ka siperfaqe prej 3000 m2 me hyrje dalje direkt ne rrugen kryesore.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, kompani prodhimi ose sherbimi, servis por edhe per banim.

Zona eshte e qete dhe po zhvillohet shume kohet e fundit. 

Toka ndodhet prane ktheses se Cerujes, Burrelit dhe Bulqizes.

Certifikate te rregullt pronesie me statusin are.

Cmimi 60.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-1017-9d)
Tirane,Albania

Apartament me qera  prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartam...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1017-10L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Ndodhet ne...

Cmimi:700 Euro

Toke per shitje ne Rinas, rruga e Aeroportit , (TRS-1017-12a)
Rinas,Albania

Toke per shitje ne afersi te Rinasit ne rrugen e quajtur rruga e Aer...

Cmimi:484.000 Euro

Apartament dupleks me qera te Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-1017-13a)
Tirane,Albania

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.&...

Cmimi:850 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosco ne Tirane, (TRR-1017-14d)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane zones se Zogut te ZI ne Tirane. Apartament...

Cmimi:450 Euro