Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -102 m2
Cmimi - 500 euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRR-1013-46)

Apartament 3+1 me qera prane Gardes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt dhe te fundit te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 102 m2.

Siperfaqja eshte e shperndare mjaft mire ne sallon ndenje, aneks gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Ofrohet i mobiluar ose jo.

Aktualisht njera nga dhomat perdoret per ambjent studimi dhe biblioteke.

Ne te do gjeni te gjitha pajisjet elektroshtepiake, lavatrice, frigorifer, kondicioner, banjo me vaske, etj.

Zona eshte mjaft e qete dhe e sigurt.

Pozicionohet shume prane Parkut te Tiranes, Liqenit Artificial, zones se Bllokut, etj.

 

Cmimi: 500 euro/muaj 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane (TRS-814-20b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje prane rruges Myslym Shyri. Apartamenti ...

Cmimi:68.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-814-21b)
Tirane,Albania

Apartament 1 +1 me qera ne rrugen Pandi Dardha prane Ferlutit. Bane...

Cmimi:220 Euro

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-814-22b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Ai ndodh...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-814-24b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Ai nd...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-814-25b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Faik Konica. Banesa ndodhet n...

Cmimi:127.800 Euro