Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -62 m2
Cmimi - 56.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane , (TRS-1013-48)

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Faik Konica mbarapa shkolles se gjuheve te huaja  Asim Vokshi ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te  nje pallati, ndertim i viteve 2000.

Ka nje siperfaqe prej 62 m2 dhe perbehet nga sallon, aneks, dhome gjumi, banjo dhe ballkon.

Ballkoni i mbyllur me kanxhella.

Aktualisht ka disa kohe qe nuk eshte banuar dhe ka nevoje per restaurim te brendshem.

I pajisur me hipoteke.


Cmimi 900 €/m2

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-1013-19)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti poz...

Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1013-20)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. A...

Cmimi:50.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje te Pazari i Ri ne Tirane (TRS-1013-21)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:1000 euro/m2

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane (TRR-1013-22)
Tirane,Albania

Apartament 3+1me qera prane Doganes se Tiranes. Apartamenti shtrihe...

Cmimi:450 euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRS-1014-13b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje perballe bllokut te Ambasadave. Ndodhet ne ka...

Cmimi:74.000 Euro