Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -1227 m2
Cmimi - 800.000 euro €
Lloji i prones -Magazine-Depo

Magazine ne shitje prane Kombinatit ne Tirane (TRS-1013-49)

Magazine ne shitje prane Unazes se re ne Tirane.

Magazina ka nje siperfaqe te ndertimi rreth 956.57 m2, te ndare ne 2 pjese me lartesi rreth 4m.

Shtrihet ne nje truall prej 1227 m2 e rrethuar me mur 3.5m te larte.

Pozicionohet reth 100 m larg rruges kryesore, rruges se Kavajes, lehtesisht e aksesueshme dhe me kamion.

Eshte e pershtatshme si per ambjente magazinimi ashtu edhe fabrike prodhimi.

Ju mund ta shfrytezoni hapesiren ne varesi te funksionit tuaj.

Trualli dhe ndertesa disponojne letra te rregullta pronesie.

 
Cmimi: 800.000 euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-816-23K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Shallvareve ne Tirane. Apartamenti ndo...

Cmimi:600 euro

Dyqan me qera prane rruges Mihal Duri ne Tirane (TRR-816-24b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane. Pozicionohet ne kati...

Cmimi:237 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRS-816-25K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Apartame...

Cmimi:45.000 euro

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes , (TRR-816-26K)
Tirane,Albania

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes .  Pozicionohe...

Cmimi:450 Euro

Dyqan me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-816-27b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:370 Euro