Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -1227 m2
Cmimi - 800.000 euro €
Lloji i prones -Magazine-Depo

Magazine ne shitje prane Kombinatit ne Tirane (TRS-1013-49)

Magazine ne shitje prane Unazes se re ne Tirane.

Magazina ka nje siperfaqe te ndertimi rreth 956.57 m2, te ndare ne 2 pjese me lartesi rreth 4m.

Shtrihet ne nje truall prej 1227 m2 e rrethuar me mur 3.5m te larte.

Pozicionohet reth 100 m larg rruges kryesore, rruges se Kavajes, lehtesisht e aksesueshme dhe me kamion.

Eshte e pershtatshme si per ambjente magazinimi ashtu edhe fabrike prodhimi.

Ju mund ta shfrytezoni hapesiren ne varesi te funksionit tuaj.

Trualli dhe ndertesa disponojne letra te rregullta pronesie.

 
Cmimi: 800.000 euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Toke per shitje ne Berzhite, Tirane , (TRS-712-5)
Tirane,Albania

Shitet toke ne fshatin Berzhite vetem 16 km nga qendra e Tiranes. ...

Cmimi:30 /m2

Apartament 2+1 me qera tek Stadiumi Qemal Stafa ne Tirane , (TRR-712-5)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek Stadiumi Qemal Stafa, ne fillim te rruges Fai...

Cmimi:1000

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane , (TRS-712-6)
Tirane,Albania

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Mine Peza, afer Komisariatit nr 3 ne...

Cmimi:89.900

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane , (TRS-712-7)
Tirane,Albania

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Mine Peza, afer Komisariatit nr 3 ne...

Cmimi:73.000

Ambjent me qera ne rrugen 28 Nentori ne Elbasan , (ELR-712-1)
Elbasan,Albania

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri multifunksiona...

Cmimi:700