Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Sarande
Siperfaqja -39-100m2
Cmimi - 39.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartamente ne shitje ne Plazhin e Sarandes (SRS-1113-1)

Apartamente ne shitje prane Portit, ne Sarande.
Objekti prej 9-kate shtrihet rreth 70 m larg detit, ne nje zone mjaft te bukur dhe te frekuentuar te Sarandes.
Ne kete gji eshte investuar ne menyre cilesore, duke ofruar plazhin e bukur te zones.
Pallati sapo ka perfunduar dhe ofron hapesirat qe ju nevojiten.
Ju mund te zgjidhni banesa garsoniere, 1+1 ose 2+1.
Ato mund ti jeni me hapesirat:
-apartamente garsoniere me siperfaqe 39 m2 dhe 48 m2
-apartamente 1+1, 52 m2, 70 m2 si dhe 72 m2
-apartamente 2+1 me sperfaqe 100 m2.
Ju mund te perzgjidhni katin e deshiruar si dhe pamjen.
Punimet te brendshme dhe te jashtme te ketij objekti jane ne nje standard te larte, duke filluar nga: skela betoni, mure dopio tull, termoiziolim i brendshme, dritare dopio xham, instalime gjermane hidrosanitare, e deri te porta te blinduara.
Nese jeni duke kerkuar nje shtepi pushimi prane plazhit te Sarandes, ky eshte varinati i duhur!


Cmimi: 750 euro/m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 2 - kateshe me qera prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRR-515-14b)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. Pozicionohet ne kra...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-515-15b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:900 Euro / m2

Apartament 2 + 1 me qera prane tregut te Medresese ne Tirane (TRR-515-16b)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:330 Euro

Vile 3 - kateshe per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane (TRS-415-49b)
Tirane,Albania

Vile per shitje prane zones se Lundres se Tirane. Pozicionohet ne n...

Cmimi:225.000 Euro

Zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane ( TRR-815-3m)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne fillim te rruges Naim Frasheri ne Tirane. Poziciono...

Cmimi:500 Euro