Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -90 m2
Cmimi - 500 €
Lloji i prones -Zyre

Apartament per zyra 1+1 me qera ne qender te Tiranes , (TRR-1213-13b)

Apartament 1+1 e qera ne qender te Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne fillimin e rruges se Kavajes, duke u pozicionuar ne katin e 12-te dhe te fundit te nje pallati te ri.

Me nje siperfaqe prej 90 m2 ofrohen 2 ambjente, salloni bashke me kuzhinen dhe dhome gjumi si dhe tualet dhe ballkon. 

Apartmenti preferohet te lihet per zyra pasi ofrohet i pamobiluar dhe duke qene se ndertesa eshte shume e preferuar per zyra.

Orientimi i apartamentetit eshte nga jugu gje qe ben qe te jete plot me drite natyrale.

E pajisur me kondicioner ne cdo dhome.


Cmimi 500 €/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRS-618-34L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:90.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-618-35L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane, (TRS-618-36d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apart...

Cmimi:123.300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-618-38L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne rrugen Shkelqim Fus...

Cmimi:650 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRR-618-37L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:260 Euro