Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -108 m2
Cmimi - 300/month €
Lloji i prones -Apartament

Apartament me qera , plotesisht i mobiluar tek 'Shkolla e Baletit' (TRR-101-6)

 Per te gjithe ata qe kerkojne nje shtepi ne Tirane me kushte shume te mira
dhe me te gjitha mobiljet brenda dhe te ndihen si ne shtepine e tyre ky eshte okazioni juaj.

Jepet shtepi me qera ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara te Tiranes,

tek shkolla e baletit,rruga Petro Nini Luarasi.

Shtepi e mobiluar ne menyre moderne dhe me te gjitha kushtet(lavatrice,lavastovilje,sobe,mikrovale,kompjuter dhe internet  te paguar per 4 muaji).

Me nje  siperfaqe te bollshme prej  rreth 108 m2 me 2 dhoma gjumi,1 sallon +aneks dhe 2 banjo.Kati I dyte,pallat i ri i perfunduar ne 2002.

Per me teper mund te shihni edhe fotot ne galerine tone.

Cmimi 300/muaji

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani, ne zonen e Bllokut, Tirane ,(TRR-212-5)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani, ne zonen e Bllokut ne T...

Cmimi:500

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Deliu, ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-212-6)
Tirane,Albania

Apartament modern afer restorant Fresku ne Tirane, afer ajrit te pas...

Cmimi:105.000

Apartament 1+1 per shitje tek Uji i ftohte ne Vlore , (VLS-212-1)
Vlore,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne Vlore. Apartamenti ka nje siperfaqe per...

Cmimi:60.000

Apartamente per shitje ne nje kompleks te ri ne Vlore, (VLS-212-2)
Vlore,Albania

Nje kompleks i ri ne Vlore ju ofron 3 apartamente per shitje me perm...

Cmimi:600 /m2

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane, (TRR-212-7)
Tirane,Albania

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te n...

Cmimi:700