Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -66.5 m2
Cmimi - 1700 /month €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan me qera ne zonen e 'Bllokut' ne Tirane , (TRR-101-12)

 Nje hapesire e perkryer per dyqan ne nje nga ndertesat me te reja dhe me funksionale ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Per cdo person qe po mendon te hapi nje dyqan prestigjoz ateher ky eshte vendi i duhur.
Me nje hapesire prej 66.5 m2, ne katin e dyte te kesaj ndertese.
Dyqani ndodhet ne nje nga qendrat tregtare ne mes te Tirane ku ndodhen edhe butiqet me me emer sic jane :
Bitsiani, Bazart, Italian Art ,Harriman ,Versace, Sfinks, GM ,So Chic ,Spago Uomo, Classic, Milano, By Class, Elektroshtepijake JB Tirana.

Cmimi 1700 /muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-616-34K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartame...

Cmimi:800 euro

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-616-35b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Vace Zela ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:400 Euro

Zyre me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-616-36b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne fillimin e rruges Don Bosko ne ...

Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-616-37K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartament...

Cmimi:700 euro

Zyre me qera prane zones se 21 - Dhjetorit ne Tirane (TRR-616-38b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per zyra me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tira...

Cmimi:400 Euro