Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -70 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-314-44j)

Apartament 1+1 me qera fillim te rruges Islam Alla ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare ne te nje vile, me siperfaqe 70m2.

Hapesirat jane te shperndara ne sallon ndenje dhe ngrenje, aneksin e kuzhines, dhome gjumi matrimonial, tualet, korridor, depo dhe ballkon.

Shtepia eshte spacioze dhe ofron komoditetin e nevojshem.

Banesa jepet me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme, te nje stili bashkohor.

Gjithashtu eshte e pajisur me sistem kaldaje per ngrohje dhe kondicioner.

Ne oborrin e kesaj vile mund te shfrytezoni mjaft mire vend per parkim por edhe vende te gjelberuara per tu clodhur.

Zona eshte mjaft favorite, ne lagje te njohur te Tiranes, prane qendres dhe rrugeve kryesore te qytetit.

 

Cmimi: 300 euro/muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-816-17K)
Tirane,Albania

Apartament me qera disa metra larg qendres se Tiranes. Ndodhet ne k...

Cmimi:400 Euro

Vile 2 kateshe me qera, pjese e nje rezidence ne Lunder , Tirane , (TRR-1116-18a)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Ti...

Cmimi:2500 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane Ures se Tabakeve ne Tirane (TRS-816-19K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.  ...

Cmimi:100.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne krah te rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-816-18b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:250 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane (TRR-816-20K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Emin Duraku ne Tirane. Aparta...

Cmimi:700 euro