Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -80 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-314-45E)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla, prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje godine 4 kateshe.

Siperfaqja prej 80 m2 eshte e organizuar ne nje sallon ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje tualet, nje korridor dhe nje ballkon.

Ofrohet i mobiluar totalisht. Tualeti eshte me vaske dhe me dritare.

Banesa ka kondicioner dhe sistem kaldaje per ngrohje.

Ndertesa ka edhe nje oborr te lulezuar dhe qe ju mund ta shfrytezoni si ambient relaksi apo si nje vend per te luajtur femijet.

Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te njohura ne Tirane, ne nje lagje te qete dhe qe siguron te gjitha fasilitetet e domosdoshme.

Ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes, ne rrugen Myslym Shyri, ne rrugen e Durresit dhe ne Qendren e Tiranes.

Parkimi per nje automjet perfshihet ne cmim.

 

Cmimi: 350 Euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile ne shitje ne qender te Vlores, ne lagjen Bashkimi, (Vls-1012-1)
Vlore,Albania

Vile per shitje ne qender te Vlores. E pershtatshme per cdo lloji ak...

Cmimi:750.000

Apartament 1+1 per shitje ne Tirane te Re, Tirane , (TRS-1012-5)
Tirane,Albania

Shitet apartament 1+1 ne Tirane te Re. Pozicionohet ne Blv.Bajram Cu...

Cmimi:47.000

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane , (TRS-1012-6)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Ndodhet pak m...

Cmimi:1000 /m2

Apartament 2+1 me qera per zyra perballe Parlamentit ne Tirane (TRR-1113-29)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhorxh Bush ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1116-61L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri ne Tirane. ...

Cmimi:450 Euro