Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -59 m2
Cmimi - 66 000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 ne shitje prane stacionit te trenit ne Tirane (TRS-314-46b)

Apartament 1 + 1 per shitje ne bulevardin Zogu i 1 ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri prane rruges kryesore.

Me nje siperfaqe prej 59 m2 shtepia ofron sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe koridor.

Shitet e mobiluar.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume e qete,  e mbushur me gjelberim dhe ajer te paster. Prane pallatit kemi shume dyqane, minimarkete, lokale, banka, zyra te ndryshme etj. 

Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensore.

Ballkoni ka pamje nga perendimi.

Shtepia eshte e pajisur me certificate pronesie.

Cmimi 66 000 Euro

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-1214-18r)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne kati...

Cmimi:900 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1214-20r)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen  Myslym Shyri ne Tirane.Pozicionoh...

Cmimi:400 euro

Toke per shitje perballe qendres tregtare Teg prane zones se Lundres ne Tirane (TRS-1214-21b)
Tirane,Albania

Toke per shitje per shitje ne rrugen Dervish Shaba ne zonen e Mjull ...

Cmimi:600.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-515-3b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane , (TRR-1214-22a)
Tirane,Albania

Apartament per qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Aparta...

Cmimi:30.000 ALL