realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -160 m2
mimi - 650
Lloji i prones -Apartament

Apartament me qera tek rruga Myslym Shyri, afer AlbTelekomit , (TRR-101-23)

Ky apartament ju jep mundesine te jetoni  ne nje shptepi moderne ne nje nga lagjet  me te mira te Tiranes ne rrugen Myslym Shyri. Pervec nje salloni te mrekullueshem dhe pjeses se guzhines bashkangjitur ky apartament te ofron edhe tre dhoma gjumi, dy banjo te kompletuara dhe tre ballkone. Pjeset e brendshme jane punuar me nje kujdes te vecante dhe me shume shije. Siperfaqja totale e ketij apartamenti shkon 160 m2.Me kete cmim perfshihet edhe garazhi ne katin e nendheshem.

Cmimi: 650 /muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Vile 3 kateshe me qera pas Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-714-25j)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Memo Bejko ne Tirane. Vila ndodhet...

Cmimi:2000 euro

Property Details >

Apartament 2 + 1 ne shitje te rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-614-22b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:1200 Euro / m2

Property Details >

Apartament 2 + 1 ne shitje prane shkolles se Baletit ne Tirane (TRS-614-23b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. ...

Cmimi:950 euro/m2

Property Details >

Apartament 2 + 1 me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tiranes (TRR-614-24b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:300 Euro

Property Details >

Vile 3 - kateshe per shitje prane stadiumit Tomorri ne Berat (BRS-315-1b)
Berat,Albania

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen 5-Maji ne Berat. Ndodhet ne rru...

Cmimi:280.000 Euro

Property Details >