realestate
Zgjidhni Gjuhen
Krko Gjithka tani

Jepni nje adrese email-i:

Shperndarja FeedBurner-Google

feedburner feedburner
Abonohu/Subscribe

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -160 m2
mimi - 650
Lloji i prones -Apartament

Apartament me qera tek rruga Myslym Shyri, afer AlbTelekomit , (TRR-101-23)

Ky apartament ju jep mundesine te jetoni  ne nje shptepi moderne ne nje nga lagjet  me te mira te Tiranes ne rrugen Myslym Shyri. Pervec nje salloni te mrekullueshem dhe pjeses se guzhines bashkangjitur ky apartament te ofron edhe tre dhoma gjumi, dy banjo te kompletuara dhe tre ballkone. Pjeset e brendshme jane punuar me nje kujdes te vecante dhe me shume shije. Siperfaqja totale e ketij apartamenti shkon 160 m2.Me kete cmim perfshihet edhe garazhi ne katin e nendheshem.

Cmimi: 650 /muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt n facebook!

Apartament 2+1 me qera per zyra prane qendres se Tiranes (TRR-1213-45b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadava ne Tirane. Apar...

Cmimi:500 Euro

Property Details >

Apartament 3+1 per zyra me qera prane qendres se Tiranes (TRR-1213-46b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apar...

Cmimi:600 Euro

Property Details >

Apartament 2 + 1 per shitje te Selvia ne Tirane (TRS-1213-47b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku te Selvia ne Tirane. ...

Cmimi:850 Euro/m2

Property Details >

Vile 3 - kateshe me qera ne rrugen Kajo Karafafili ne qender te Tiranes (TRR-1213-48b)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Kajo Karafili ne qender te Tiranes....

Cmimi:1600 Euro/muaj

Property Details >

Vile 4 - kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba te kompleksi Dinami ne Tirane (TRR-1213-49)
Tirane,Albania

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba te kompleksi Dinamo ne T...

Cmimi:3000 Euro / muaj

Property Details >