Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Kavaje
Siperfaqja -5000 m2
Cmimi - 500.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne plazhin e Spilles ne Kavaje (KVS-714-1b)

Toke per shitje ne rrugen e Pishave ne Spille ne Kavaje.

Toka pozicionohet rreth 30 m nga deti i paster i Spilles dhe ka nje siperfaqe prej 5000 m2. 

Ajo ndodhet buze rruge kryesore e cila ben te mundur dhe reklamimin e biznesit tuaj. 

Eshte shume e pershtatshme per kompleks vilash, biznese te ndryshme, godine banimi etj.

Zona eshte teper e qete dhe plot ajer te paster. 

Ka letra te rregullta pronesie.

Cmimi 100 Euro / m2 I diskutueshem

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 modern me qera te Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-816-38b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:700 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRS-816-39b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:70.000 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-816-40K)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Dyqani ndodhet...

Cmimi:80.000 Euro

Apartament papafingo modern per shitje te Liqeni i Thate ne Tirane (TRS-816-41b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Ndodhe...

Cmimi:190.000 Euro

Apartament 1 + 1 per shitje perballe me Mozaikun e Tiranes (TRS-816-42b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Mihal Ciko ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:55.000 Euro