Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Kavaje
Siperfaqja -5000 m2
Cmimi - 500.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne plazhin e Spilles ne Kavaje (KVS-714-1b)

Toke per shitje ne rrugen e Pishave ne Spille ne Kavaje.

Toka pozicionohet rreth 30 m nga deti i paster i Spilles dhe ka nje siperfaqe prej 5000 m2. 

Ajo ndodhet buze rruge kryesore e cila ben te mundur dhe reklamimin e biznesit tuaj. 

Eshte shume e pershtatshme per kompleks vilash, biznese te ndryshme, godine banimi etj.

Zona eshte teper e qete dhe plot ajer te paster. 

Ka letra te rregullta pronesie.

Cmimi 100 Euro / m2 I diskutueshem

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 ne shitje prapa ETC ne Tirane (TRS-613-3)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Apartam...

Cmimi:115.000 euro

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane, (TRR-613-4)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne  Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apa...

Cmimi:600

Apartament 2+1 me qera te Liceu Artistik ne Tirane (TRR-613-5)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Me siperfaq...

Cmimi:450 euro

Apartament 3+1 me qera te Qendra Kristal ne Tirane (TRR-613-6)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Banesa...

Cmimi:400 euro

Vile 4 kateshe me qera per biznes ne rrugen Vace Zela ne Tirane (TRR-613-7)
Tirane,Albania

Vile 4-kateshe me qera pas Qendres Glob ne Tirane. Vila ndodhet ne ...

Cmimi:1500 euro