Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 185.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2 +1 per shitje prane rruges Dervish Hatixhe ne Tirane (TRS-814-35b)

Apartament per shitje prane Shkolles 9-vjecare Lidhja e Prizrenit.

Ai ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues.

Pallati ndodhet buze rruge dhe eshte ndertuar ne vitin 1989.

Banesa ka nje siperfaqe prej 100 m2 po ne certificate pronesie jane rregjistruar vetem 68.3 m2.

Eshte e ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Shitet bosh.

Apartamenti eshte shume I pershtatshem per biznese te ndryshme si klinike, lokal, dyqan, zyra etj.

Zona eshte e qete, dhe pallati ka akses ne Bulevardin Zogu 1.

Ne kete prone ju jepet mundesia per te reklamuar biznesin tuaj pasi ndodhet buze rruge.

Cmimi 185.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje perballe Ish Profarmes ne Tirane (TRS-1016-40L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:67.000 Euro

Vile 2 kateshe per shitje te Depo e Ujit ne Tirane (TRS-1116-1K)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Ka nje...

Cmimi:170.000 euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane, (TRS-1116-13D)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Freskut ne rrugen Muhamet Deliu ne ...

Cmimi:35.000 euro

Apartament 3+1 me qera afer 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1116-14L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Kongresi i Lushnjes. Ndodhet ne ka...

Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kasharit ne Tirane (TRS-1116-15L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Agon, prane QTU-se ne kompleksin...

Cmimi:25.000 Euro